Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy kínzom a kutyát,...

Lehet, hogy kínzom a kutyát, azért ideges?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutyáról lenne szó. Sokat ugat, és idegesít. ha csak ugatgat, az nem, de mikor fél-1 órája megállás nélkül ezt hallom: "vau-vavauvau!" az idegesít egyre jobban!

Nincs jó ablak, nem szigeteli jól a hangot, és közvetlen a szobám mellett a kutya kikötve! Olyan, mintha a szobában ugatna olyan hangos!


Unatkozik, és a semmire ugat, nincs kint az utcán senki, macska se, ez nem forgalmas környék!

És elkezdtem zenét hallgatni, és feltekertem a mély hangokat, hogy az jobban elnyomja a dörmögő medve hangját! És letekertem, hogy ne idegesítsem már a kutyát, de fél-1 óra múlva is csak ugatott, hiába tekertem le. Így felnyomtam megint! De csak nem veszi magát észre!


Lehet, hogy ez kínzás a kutyának, azért ugat folyton? Mennyire zavarja a mély hang a kutyát?

Ha befogná a száját, én se nyomatnám neki a zenémet!



2014. jan. 10. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a zene idegesíti a kutyát. Nálunk is vannak olyanok, akik a semmire ugatnak. De ennek egyszerű a magyarázata: unatkozik. Ráadásul így, hogy ki van kötve, nagyon. Ha a kutya le lenne fárasztva, vagy legalább foglalkoznának vele, akkor nem ugatna feleslegesen.
2014. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a kutyákkal egy szobában is szoktam zenét hallgatni. Mondjuk nem nagyon hangosan, mert én nem igazán szeretem a hangos zenét, de azért nem halkan. :) Nem zavarja őket.

Ha egyébként is ugat, akkor én biztosra veszem, hogy nem a zenéd idegesíti a kutyát. Szegénnyel nem foglalkoznak a gazdái.

2014. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magas hangok zavarják a kutyát,a mély az nem.Halálra únja magát,azért ugat és ez így lesz addig,amíg él,vagy a gazda nem veszi le a láncról és viszi sétálni,stb.
2014. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen sajna zavarja.Tanácsold a szomszédnak, hogy építsenek neki egy kis részt ahol futkározhat vagy pedig engedjék szabadon ott az udvaron.Ha nem is mindig, de néha engedjék.Ha nem akarják akkor mond nekik, hogy gyakrabban vigyék sétálni, de ha ezt sem akarják és nagyon elszánt vagy akkor vállald be, hogy Te elviszed.De tényleg csak akkor ha van időd meg minden.A kutyáknak kell egy kis szabadság mert a megláncolt kutya nem boldog kutya.

2014. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!