Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyus, amióta megfürde...

Talált kutyus, amióta megfürdettem, remeg, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Találtunk egy kutyust, akinek csonttörése volt. (21-én)

Azt mondta a doki, mostmár meg lehet fürdetni, nem fog újra eltörni neki. Hát megfürdettem ma. Nem viselte nagyon jól, kapálózott. Azóta folyamatosan remeg, de csak akkor ha odamegyek hozzá. Amikor pihen, akkor nem. Azóta rázza a fejét is. Lehet hogy belement a víz a fülébe?

Rosszkedvű és bizonytalan lett. Hagyjam békén, vagy inkább simizzem?

köszi



2014. jan. 11. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Vidd el orvoshoz ha a fülébe víz megy és az begyúlad akkor akár megis süketülhet
2014. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán csak fázik ės biztos,hogy megijedt.Ezért is inkább kozmetikusra kell bízni,az elején,meg jobb munkát is végez..Simizni nem kell,hagyd,hogy kipihenje a stresszt.
2014. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel úgy találtam, hogy a kis szőre teljesen össze volt csomósodva és tiszta kosz volt, az állatorvos javasolta hogy én nyírjam meg amennyire tudom, mivel állni nem tudott, mert valószínű átment rajta egy kocsi(csípőtörés). Ezért is csak most mertem megfürdetni. Mozognia nem szabad, pici helyre el van kerítve. Hidd el nem sajnálom azt a 2000 Ft -ot, amennyiért megnyírná a kozmetikus, miután kifizettem már 12.000 ft-ot az ügyeleten (amikor megtaláltuk,mert a doki azzal fogadott hogy még a talált állatnak is ki kell valakinek fizetnie a vizsgálati díját), majd másnap 15.000 ft-ot a röntgenre, bolha és kullancsertószerre, féregtelenítésre, vizsgálatra és gyógyszerekre. És ne is beszéljünk róla a nem anyagi dolgokról, amiken vele együtt átmentem amíg eljutottunk idáig, hogy kamillával és betadinnal kentem a széthorzsolt kis testét, minden nap reggel este gyógyszerek, az aggódás amikor nem akart pisilni..amig ilyen állapotban nem került(már egyedül jön le pisilni kakilni,szobatiszta lett, már érdeklődik, figyelni a neszeket, a legyet, a járókelőket, nagyon okos, megáll a konyhaajtó előtt, pedig csak egyszer mondtam el hogy nem szabad bejönni, és alapból kienged az ajtón előre. Most megyek,odaadom a hamikáját:)
2014. jan. 11. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen fajta amúgy? hogy néz ki?
2014. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár jól van, aludt pár órát és már ugyanúgy csóválta a farkát. :) Szerintem még sohasem volt fürdetve, és ezért ijedt így meg.Köszi a válaszokat
2014. jan. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!