Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tesztek hogya kutyátok...

Mit tesztek hogya kutyátok foga egézséges legyen?

Figyelt kérdés
Mit adtok neki?És bevállik?
2009. dec. 1. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Jó tápot adok meg néha egy nagy csontot. És szépek a fogaik.
2009. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
A 7 éves spánielemnek múlt hónapba húzták ki 4 fogát. (8000Ft)De szerintem a vendégek etették sok édességgel.
2009. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap adok neki valamit, csomozott csont, préselt bör cipö... ilyeneket, amit elrágcsál.

[link]

2009. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogkő ellen megelőző "fogkrém" (csak a kajájához kell adagolni egy kis trutyit mindennap, szóval nem igazi fogkrém), jó táp, és minden héten kap valami rágni valót, csontot, stick-et stb.
2009. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

És hogy beválik-e? Az idő dönti el, de a fogkrém szerintem bevált, mert úgy fél éve kapja, és nem növekedett a fogkő réteg.

2009. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek még viszonylag fiatalok, tehát csak azt tudom írni, amit a megelőzés érdekében teszek. Jó tápot kapnak, olyat, amit rendesen megrágcsálnak és nem egészben nyelik le. Valamint rendszeresen kapnak préselt szárított bőr rágókákat, amikkel órákig el bíbelődnek.

A Denta Stix jó reklám, de szerintem valódi fogápolásra alkalmatlan. Arra sokkal jobb a műcsont vagy egy igazi nagy marhacsülök. Ha meg már öregek lesznek, vagy szükségszerűvé válik, akkor állatorvosnál ultrahangos fogkő leszedés lesz.

2009. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Kolgate+motoros fogkefe
2009. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó száraztáp, botok, néha csont, fogmosás. Most 2,5 éves, októberben nézettük a fogait és azt mondta az orvos, hogy ráérek még leszedetni a fogkövet.
2009. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így van minőségi táp, amit ropogtathat, sok rágós játék ami keményebb, préselt csont és társai és denta stix, ez tényleg jó, nálunk is szólt a doki hogy kezd fogkövesedni a kutymorgóm foga amióta ezt eszi, napi felet, azóta nem romlott
2009. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyi!Nagyon fontos,hogy télleg törődjetek a fogaival,mert én már rájöttem,hogy ő nekik is fontos tisztítani a fogukat,vagy nagyon fogköves lesz a foga,és kipotyog egy idő múlva...én már rácsesztem a kiskutyámmal,el is kellett altatni szegényt..:(

Vegyél neki:lehet az összes kutyaboltban kapni,rágcsáló,amitől tisztul a foga..tulajdonképpen kaja,és megeszi,csak tisztít...és ha ez nem lenne elég,sajnos rá kell szoktatnod őt a fogmosásra...kutyafogkefe+kutyafogkrém :) de a fogtisztító kutyakaja mindenképpen,amit rágcsálhat,és arra nem kell rávenni nagynehezen,azt még élvezi is..

2009. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!