Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya...

Mennyibe kerül egy kutya külföldre való kihozása?

Figyelt kérdés
Külföldön élek,és itt nem sikerül megfelelő kutyát találni,ezért arra gondoltam hogy veszek egy pár heteset otthon,és kihozom. Annyit tudok hogy chip meg útlevél,ez együtt ha jól tudom 10 000ft. Mi más kell még?

2014. jan. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik ország, ha EU-s, akkor csak veszettség elleni oltás, chip és útlevél szükséges.
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyesült királyság. Biztos csak ennyi? Valami karanténról is hallottam.
2014. jan. 12. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
a karantén csak itthon van szerintem és annyit jelent, hogy a veszettségi oltás után el kell telnie 21 napnak az utazásig. tehát pár hetes kutyát nem vihetsz ki, mivel kb 3 hónaposan esedékes a veszettségi, ezért kb 4 hónapos lesz, mire kiviheted.
2014. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha. És ha az eladótól 3 hónaposan venném meg,rögtön be oltatnám,és rá 21 nappal már hozhatnám is?
2014. jan. 12. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Alaposabban nézz utána. Tudomásom szerint pont Angliába a veszettség oltás után 6 havi karantén/várakozás után vihető a kutyus. Talán az orvostól is kell erről valami papír...
2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nincs karantén Angliába, ugyanaz vonatkozik rá, mint többi EU-s országra.
2014. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!