Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyamat elnevezem...

Ha a kutyamat elnevezem Hitlernek azt bunteti a torveny?

Figyelt kérdés
Nem masert de tenyleg olyan a feje mint Hitlernek:))

2014. jan. 12. 22:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2014. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
45%
Nem büntetnek meg érte, csak téged minősít
2014. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
46%
elég sok adolf nevű "harcikutyát" ismerek és szerintem szánalmas, elég sokat elmond arról, hogy miért az adott fajtát választotta a kedves gazda. mellesleg, ha a kutyám hasonlítana hitlerre, akkor se nevezném el róla, mivel szerintem jóérzésű ember nem tesz ilyet.
2014. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Miert minositente engem? legbelul biztos o is egy jo ember volt..
2014. jan. 12. 22:32
 5/37 anonim válasza:
82%
A törvény nem bünteti, és mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy akarja hívni a háziállatát.
2014. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%
Maximum 3 napig lesz "poén" azt kiabálni a parkban, hogy "Adolf köpöd ki", aztán 1.) megunod, 2.) kínos lesz, 3.) nácinak néznek. Amúgy Hitler 1 percig se volt normális ember, pszichopata volt a rosszabbik fajtából, szóval nem, nem neveznék el egy ragaszkodó, aranyos, állandóan a kedvedben járó kutyát Hitlernek. Még ha macskagyilkoló, látszólag erőszakos kutyád lenne, akkor se, mert téged attól még imádni fog, aki meg imád azzal ne szúrj már ki.
2014. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy Hitler 1 percig se volt normális ember, pszichopata volt a rosszabbik fajtából, szóval nem, nem neveznék el egy ragaszkodó, aranyos, állandóan a kedvedben járó kutyát Hitlernek.


Láttad te azt a részletet is Hitlerről, hogy mennyire szerette a gyerekeket? Vagy csak a zsidó propagandát láttad?


Visszatérve a kutyusra, saját szíved joga eldönteni, hogy hívod. Én nem nevezném el ember után a kutyámat, rengeteg jópofa név van:)

2014. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
74%
Nevezd inkàbb Blondi-nak. Hitler kutyàjàt is ìgy hìvtàk ha jòl tudom. Egyèbkènt miben nyilvànul meg a hasonlòsàg? Olyan az orra alatt a minta mint Hitler bajuszàè? Mert akkor hìvhatod akàr Chaplin-nek is.
2014. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
49%
Kérhetnék képet a kutyáról? Kiváncsi vagyok h milyen hasonlóságot látsz.
2014. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

"Láttad te azt a részletet is Hitlerről, hogy mennyire szerette a gyerekeket? Vagy csak a zsidó propagandát láttad?"

igen, nagyon szerette. nem gyilkoltatott meg gyerekeket ugye..vagy mégis..?

jaj nem is tudom, miért reagálok ilyenekre, komolyan. nem teszem többet.

2014. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!