Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyamat elnevezem...

Ha a kutyamat elnevezem Hitlernek azt bunteti a torveny?

Figyelt kérdés
Nem masert de tenyleg olyan a feje mint Hitlernek:))

2014. jan. 12. 22:19
1 2 3 4
 31/37 zsuzsabazsa ***** válasza:
47%

Utána kéne nézni egyeseknek, hogy a Hitler valójában miért is gyűlölte meg a Zsidóságot.

Nem úgy volt, hogy a Német zsidóság elárulta a saját hazájukat.

2014. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 zsuzsabazsa ***** válasza:
11%
?
2014. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
37%

Látom letörölték a talmudos, meg Solymosi Eszteres hozzászólásomat. Igen, a létező dolgok olyanok, hogy el kell őket tüntetni, csak azért, mert az agyon ajnározott, meg szanaszét védett zsidókat mutatja be reálisan, és nem szépen feldíszítve.

Remélem, hogy mivel ebbe nem linkelem be nem lesz törölve, de azok, akik még mindig védeni akarják a zsidókat, olvasgassák a talmudot, meg ismerjék meg a Solymosi lány történetét, és tanuljanak, aztán meg döntsék el, hogy ki (volt) a rosszabb.

Kérdező! Mit indítottál el itt a kérdéseddel! :D

Amúgy, remélem, hogy Hitlernek nevezted el a kiskutyát. Majd írd le, hogy mi lett a neve.

2014. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Hat..lattam, hogy milyen vita tort ki ebbol a kerdesbol igy nem neveztem el meg..amugy enis olvastam a talmudrol es tudok dolgokat Hitlerrol meg a zsidosagrol, ami lehet, hogy ferdites mivel netrol konyvekbol meg filmekbol szarmaznak az informacioim, de vannak tenyek es valosagok..szerintem mindennek megvolt az oka a tortenelemben (szemely szerint megertem Hitler indulatait, viszont az is igaz, hogy lehetett volna mas utat is valasztani) de lenyegtelen..Namost nem erintenek engem erzelmileg ennyire a multban tortent dolgok, mivel az elmult, nem lehet visszahozzni/ megvaltoztatni, igy akarta a sors. Nem vagyok rasszista vagy hasonlo, a szememben minden ember egyforma az legyen zsido, magyar, nemet, Hitler, drog diller, politikus, vagy akarki/akarmi..Hogy kinek milyen a szemelyisege az rengeteg dologtol fugg..En csak telleg azert tettem fel a kerdest, mert a kutyam hasonlit hitlerre, pontosabban maga a kutya feher, van egy fekete folt a szeme korul es egy kikopott fekete Hitler bajusz(folt) az oranal..csak ezert tettem fel a kerdest, nem gondoltam volna, hogy eggyesek ennyire erzelgosek meg ennyire a multban elnek..Elnezest kerek azoktol akiket megsertettem vagy akiknek nem tetszett a kerdes vagy mittudom en milyen bajuk van (pont) :)
2014. jan. 14. 19:27
 35/37 anonim válasza:
76%
Nekem Mussolininek hívják a tengerimalacomat.
2015. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Adolf nevű kutyám (bár Dolfinak hívtuk, sosem Adolfnak) szerintem magával az Adolffal nincs gond - a Hitler már problémásabb. Az erkölcsi okok miatt még ott van az is, hogy elég nagy esély van rá hogy megvernek érte (akár csapatban)
2016. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Hű, mennyi történész van itt. Mindenki tudja Hitler mit csinált és milyen volt. Csak egy mellékes megjegyzés: a zsidóság még 500 év múlva is emögé fog bújni és ezzel fog takarózni. Túl kellene már lépni rajta!


Te meg úgy hívod a kutyádat ahogy akarod. Akinek sérti a fülét az kerüljön ki a francba!

2016. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!