Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyamat elnevezem...

Ha a kutyamat elnevezem Hitlernek azt bunteti a torveny?

Figyelt kérdés
Nem masert de tenyleg olyan a feje mint Hitlernek:))

2014. jan. 12. 22:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
40%
Firestorm: engem viszont egyenesen elborzaszt, hogy egyáltalán ez a kérdés vita tárgya lehet. Arról az emberről beszélünk, aki gondolkodás nélkül küldené halálba a barátaim és a családom egy részét. Teszek arra, hogy mennyire szerette az állatokat.
2014. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
52%

És ha te zsidó vagy?

Ne akard már bebeszélni nekem, hogy ha tegyük fel, hogy volt olyan rokonod, aki haláltáborba került, amit nem hiszek, te nem is ismerted, fogalmad sincs róla, azt se tudod, hogy ki volt.

Nekem is megölték a nagymamámat, nem nem a nácik, hanem pár vicces kedvű egyén, mégse takarózok vele.

Manapság már olyan könnyű a zsidóság mögé bújni.

Ha Hitlernek akarja hívni azt a kutyát, hát hívja annak. Nem esélyes, hogy valaha is találkozni fogsz a kérdezővel

De ha meg mégis találkoznál egy emberrel, akinek a kutyáját Hitlernek hívják, és ez nem tetszik, akkor fogod a sátorfádat, és elslattyogsz onnan.

Nehogy már szabályozva legyen, hogy ki minek nevezi el a kutyáját.

2014. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
31%

Akkor biztos az én értékrendem hibás. Legyen Hitler, meg Szálasi, meg Sztálin, meg Rákosi. Én személy szerint róla szeretném elnevezni a kutyámat: en.m.wikipedia.org/wiki/Meir_Kahane

Hiszen ebben az országban mindent lehet.

2014. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Firestorm ***** válasza:
34%

Igen ebben az országban mindent lehet,emiatt is tartunk el jó pár nem dolgozó,jobban szólván nem akaró dolgozni embert,és verik a mellüket,hogy a sok hülye eltart minket.

Illetve a nem nevezném meg a fajtáját emberek akik vezetik az országot (nem Orbánékra gondolok,hanem a felettük állókra) és veszik el a rendesen dolgozó állampolgárok pénzét...Szóval nem érdekel,ha zsidó a származásod vagy roma lényegtelen,mivel ez Magyarország,ahol Ti elfogadott,megtűrt emberek vagytok.

Legyen Hitler vagy Adolf,ha ezt szeretné a kérdező,hiszen mint mondtad itt mindent szabad.

2014. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
72%

ha róla akarod elnevezni szíved joga. Annak hívod aminek akarod.

De, igen, jól írtad, MAGYAR országon mindent lehet, sajnos.

2014. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
67%
utolsó: a te értékrended nem egyezik az enyémmel, tehát te ne utasíts ki senkit az én országomból, mert a te véleményed nem a magyarok véleménye, csak egy magyaré. én magyar vagyok, nem vagyok zsidó és nem vagyok antiszemita.
2014. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
27%

az, hogy téged kellőképpen behülyítettek nem az én bajom. De nem a magyarok tehetnek arról, ahol ez a mai ország tart, hanem a háttérben munkálkodó karvajok.

És ugyan olyan jogom van kiutasítani bárkit(amit nem tettem meg, csak szimplán megemlítettem ,hogy ha nem tetszik a gójok értékrendje, lehet menni a szent hazába)

Majd ha a te életed is megkeserítik, akkor te is így fogsz gondolkodni. Addig meg olvasgasd a talmudot, és gondold át hogy kit védesz.

Mert a zsidók szerint te egy szamártestű kutya vagy, aki nem érdemel életet. nem én állítom, hanem a talmud.

A témát meg szerintem itt befejezhetjük, ha nagyon erről akarunk beszélni van egy csoport, az a neve politika, ott megvitathatjuk.

2014. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Firestorm ***** válasza:
35%
Bocs ezt elnéztem azt hittem a 84%os írta.
2014. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
45%

Vigyázz Firestorm, mert mi vagyunk itt az antiszemita gazdik, akik a pokolból jöttek. Ha nem vigyázunk a kijelentéseinkkel a nemzetbiztonságiak fognak este kopogtatni.

Meg, ez nem a mi országunk hanem a nem tudom hanyadik válaszolóé, aki nem zsidó. Úgyhogy húzzuk meg magunk, mert a végén kiutasít

2014. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 zsuzsabazsa ***** válasza:
70%
Mondok egy jobbat! Ne Hitlernek nevezd a kutyádat, hanem Mengelének.
2014. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!