Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nagytestű kutyafajtákat...

Valaki nagytestű kutyafajtákat sorolna? Vagy pásztorkutyákat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagytestű: Újfundlandi (nekem ilyen van,imádnivaló,egy nagy maci),bernáthegyi,berni pásztor...Nekem ezek a kedvenceim
2014. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Panel lakásba mennyire lehet tartani egy uj fundlandit?
2014. jan. 13. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem bullmasztiffom van panelban.

Nagytestű pásztor kutyát ne akarj panelba még véletlenül se!

2014. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem panelba való.
2014. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagyszőrű, bundás mackókkal meg fogsz őrülni a panelban, mert esős időben minden séta után mikor otthon megszárad, "fél homokozónyi" kosz fog belőle kihullani. Ilyen időben, mint ami most van, valamivel kevesebb. :)

Onnan tudom, hogy az én kutyáim is baromi mocskosak szoktak lenni egy-egy séta után és mivel bejöhetnek a lakásba is, egy részét itt szórják szét. (Most is itt alszanak mellettem.) Éjszakára persze kimennek és kint száradnak tovább, de hidd el, hogy ami reggelre kihullik belőlük a teraszon, azt nem kívánnád a panelba! Egy rövid szőrű, esetleg kisebb testű kutyát könnyebb áttörölgetni séta után.


Pásztorkutya meg úgy ahogy van nem való lakásba. Nagyjából az az egyetlen kategória ami nem alkalmas erre, de az se a mérete miatt.

2014. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:( értem.
2014. jan. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!