Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért bántja az anyakutya a...

Miért bántja az anyakutya a kölykeit? A picik most 7 hetesek.

Figyelt kérdés

Állandóan harapja őket meg úgy csinál mintha megakarná folytani őket. Most külön zártuk a kicsiktől mert féltjük a csöppségeket. Mit tegyünk?

Az egyik kicsit megtartjuk.Ha megnő akkor is bántani fogja?


2014. jan. 14. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak neveli őket? Az anyakutya a kölyköket grabancuknál fogva bünteti meg. De az is lehet hogy anyában nincsenek jó ösztönök és nektek kell tovább nevelni a csemetéket. Nem kellett volna tudatlanul szaporítani...
2014. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek meg benne az anyai ösztönök és külön kell választani őket, később ha csak egy kicsi marad szinte biztos nem fogja bántani csak meg kell szoktatni őket.(nem szakértő, csak állatbarát)
2014. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 petifsdfsdfs válasza:
5%
A mienk megette őket kb 30x voltak kölykei és ez volt az első, hogy bántja/megeszi őket
2014. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:

Ideggyenge nemnormális állat. Nem kellene szaporítani, a kölykei is ilyenek lesznek.

Ja, 30x voltak kölykei. :) Egy ufótól, ugye?

2014. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ténylegesen harapja őket vagy csak harapdálja? Van sérülés a kicsiken?
2014. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szaporitó vagyok egyből mert feltettem egy ilyen kérdést. Nagyon okosak.. Befogadtuk vemhesen mert kidobták. Már nem lehetett kikapartatni.Korlátoltak.
2014. jan. 14. 11:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs sérülés de nagyon nyüszítenek.
2014. jan. 14. 11:54
 8/12 Akiteki ***** válasza:
71%
Bármikor lehet ivartalanítani. Érdekes, hogy elég sok kutyát hazahoztam már utcáról és egyik sem volt vemhes. Ezen az oldalon meg folyton olyanokat találnak.
2014. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 hetesen már az anya leválasztja a kölykeit a szopásról. Viszont a kölykök naná, hogy cumiznának még. Adjál lehetőséget arra, hogy az anyakutya elvonulhasson a siserehadtól. Amúgy a nyakra fogással csak letiltja a kölyköt valamilyen nem neki tetsző dologról.
2014. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8.válaszoló.Örülj neki.Amúgy állatorvos vagy? Ha ilyenkor szedte volna ki a kicsiket az anya valószínűleg emlőgyulladást kapott volna.Szerintem ne vitatkozz nálad okosabbal ha nincs állatorvosi diplomád.
2014. jan. 14. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!