Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos Beagle...

Van egy 3 hónapos Beagle kutyám. Majdnem 70 négyzetméteres lakásban van. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ha egyedül marad leszedi a tapétát, fellöki a széket, stb. Erre számítottam, csak azt nem tudom, hogy körülbelül mennyi idős korára fog megkomolyodni? Esetleg milyen fajta játékokkal van el? Már egy hónapja elhoztuk az anyjától, de néha most is sír/nyüszög. Mit csináljak vele?
2014. jan. 14. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától ez nem fog elmúlni. Gondolom mikor a beagle mellett döntöttél, akkor tudtad, h olyan kutyát akarsz, aminek napi több óra AKTÍV foglalkozás kell....
2014. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlni??? :D :D :D


Nem fog! A miénk már két éves és még mindig hiperaktív! :D

2014. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fáradt kutya a jó kutya.Az nem rombol.


A beagle egy vadászkutya.Sok mozgás kell neki,sok séta,sok agyi fárasztás.

Mozgás-mozgás-mozgás.

Ha ez nincs meg,akkor 5 évesen is szétszedi a lakást...

2014. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt egyedül marad. lefárasztod. Aztán elkerítesz neki egy helyet, vagy beszoktatod szobaketrecbe.
2014. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 the hermit válasza:

Az enyém két hónapos, nincs még velem régóta, ezért kezeld fenntartással az észrevételeimet.

Tehát: Szeret emberközelben lenni, és ahogy írták, foglalkozni kell vele, sokat (különben- ahogy tapasztaltad- elfoglalja magát). Sétáltatni minden nap, jókora távokat, egyszerűen muszáj... Sportkutya. Szökős is, vigyázni kell, mert világbajnok orra van. Igazából szerintem kertes házba való. Makacs, okos, és nagyon emberszerető, szóval nagyjából minden igaz, amit a fajtáról írnak.

2014. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Még kölyök, természetes, hogy rombol. Idővel NEVELÉSSEL, MOZGATÁSSAL, TANÍTÁSSAL elérheted, hogy abba hagyja
2014. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában egy kutya 1-1,5 éves korára hagyja el ezeket. Egy beagle viszont.... :)) SOHA!

Szerintem nagyon édes kutyák, de olyan embernek való, aki ért a kutyákhoz, mert nagyon nehéz eset.

A miénk kb. 7 éves, befogadott kutya. El lett rontva sajnos (nem nálunk), azóta is rossz kutya. Persze imádnivaló, de néha kiakasztó tud lenni.

2014. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
EGy beagle kb 3 éves kora körül szokott lenyugodni.
2014. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!