Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez még visszafordítható? Hogyan?

Ez még visszafordítható? Hogyan?

Figyelt kérdés
3 hónapos kutyám van, 4 napja van nálunk (ez a 4. éjszakánk) napközben bent van többnyire egyedül éjjel van kint a garázsban(udvaron nem merem kint hagyni mert 1. hideg van, 2. nem akarom h bárhogyan is de megszökjön míg ilyen kis méretű) mindegy a lényeg h az éjszakáink egész nyugodtak. vagyis nem sír éjjel meg semmi csak akkor mikor kint hagyjuk. viszont ma nagyon durva volt amit művelt egyszerűen nem volt szivem kint hagyni így behoztam a kosarával együtt éjjelre. nem akarom viszont h bent aludjon éjjel is. hogyan szoktassam vissza a kint létre? mivel egész napra nem hagyhatom kint az udvaron mert megfagyna :/
2014. jan. 14. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap ben van, miért gond ha éjjel is ben alszik? Ha nagyobb lesz, tavasztól majd fokozatosan rá tudod szoktatni a kintlétre. Én biztos hogy főleg éjjelre vinném be magamhoz.
2014. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kitartasz az elhatározásod mellett, és nem akarod bent altatni, kár volt bevinni. Ha ilyen bizonytalan leszel a nevelésében is, sok bajod lesz az elkövetkező időkben.
2014. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már kivittem. rájöttem nagyon rossz ötlet volt. 5 perc se telt el és most már csend van :)
2014. jan. 14. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
őszintén nem értem a szituációt. ha bent lehet, akkor minek teszed ki?? ennek semmi értelme. vannak emberek, akik nem tűrik a kutyát a lakásban, de mégis behozzák legalább az előszobába éjszakára, hogy ne fagyjon meg. de aki tűri, az minek teszi ki pont éjjel??
2014. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért nem lehet bent?
2014. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából ahol éjjel alszik se fázik mert fűtött helyiség. napközben mégse lehet bezárva tartani, udvaron megfagyna ezért van napközben bent. egyébként ha nagyobb lesz és jó (jobb) idő lesz kint akkor teljesen kint lesz és maximum néha jöhet csak be. ezért nem is szeretném hozzászoktatni, hogy bent aludjon.
2014. jan. 14. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek tényleg nem sok értelme, hiszen hozzá szoktatod a bentléthez nappal. Akkor viszont szerintem mindegy ha ben alszik éjszaka is. Nekem főleg kinti kutyáim vannak, de ilyenkor ben alszanak és ha nagy hideg van napközben is ben vannak. Tudják a rendet, nem okoz gondot nekiik ha ki kell menniük. Csak szoktatás, nevelés kérdése.
2014. jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!