Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan ivartalanítási...

Van olyan ivartalanítási módszer kan kutyáknak, ami visszafordítható, ha esetleg meggondolnám magamat?

Figyelt kérdés
Elég szép és okos kutya, már voltunk pár kiállításon is meg tenyészszemlén, terelőösztön próbán, ahol jól szerepelt, azért szeretném ivartalaníttatni, mert így talán kevésbé lesz domináns, de jó lenne pároztatni is, a tenyésztője is szeretné.
2009. jan. 2. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
pfff Már ne haragudj, de szegény kutya..itt kényed kedved szerint műtetnéd, ez igazán szemét dolog...Sztem nincs a kutyáknál olyan ami visszafordítható...
2009. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül műtétre gondoltam, hanem valami másra. Amúgy sejtettem, hogy nincs, de azért gondoltam, megkérdezem, hátha van.
2009. jan. 2. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. De megoldás lehet, hogy fagyasztotok tőle spermát későbbi felhasználásra a műtét előtt. Szerintem nem is olyan drága.


[link]

2009. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet.
2009. jan. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!