Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Sirocco Rottweiler kennelel kapcsolatban? Már többen ajánlották. Mennyibe kerül náluk egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni ha tenyésztőnél vásárlom?

2014. jan. 15. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Biztos van honlapjuk ahol minden infót megtalálsz.telefonszámuk is tuti van
2014. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem tőlük van egy kan rottweilerem. Szerintem a legjobb kennel az országban. Gyönyörű, nem malacképű kutyáik vannak, jó ösztönökkel, akik a való életben is megállják a helyüket, nem csak a kiképzőpályán, illetve a sport őrző-védőben. Nagyon igénylik a gazda, a család szeretetét, mint általában a rottweilerek, ugyanakkor az életüket adnák érted, ha arról lenne szó.


Egyébként nagyon segítőkészek is, mindenben segítenek, amiben csak lehet. Én a mai napig tartom velük a kapcsolatot, ahogy a többi gazda is, akikről tudok és többen, (ahogy mi is) vissza is látogatnak hozzájuk a kutyáikkal, szóval nagyon jó kapcsolat alakul ki a tenyésztő és a gazdik között.

Nem adnak akárkinek kutyát, ami számomra nagy pozitívum, mert ebből is látszik hogy nem arra mennek, hogy eladják a kölyköket, hanem fontos számukra az, hogy jó helyre kerüljenek a kölykök.

Van egy sajátos felfogásuk és szemléletmódjuk, ami sokaknak lehet, hogy nem tetszik, de hát az az ő bajuk :)


Mikor mi vettük a kutyánkat, akkor 100ezer volt náluk egy kölyök.


Én csak ajánlani tudom őket!

2014. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!