Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van, csak megrontotta...

Mi baja van, csak megrontotta a gyomrát vagy milehet?

Figyelt kérdés

Na kicsit fáradtabb volt a kelleténél, adtunk neki szokásos módon tápot meg egy kis tejet is kapott .

Mosmár 3xra hányt, nem nagyon akar mozogni esik össze, szomorú. Doki, ugye? Parom aztmondja hogx a tej megronthatta a hasat. Sajnos vidékirk vagyunk, nem 5 ft a benzin a városba, mikor lehet az ember biztos abban hogy dokihoz kell menni?

Bocsi ha elirtam valamit, utálok telórol irni.


2014. jan. 15. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolom tehéntej volt. Kutyának nem való.

Doki, igen.

2014. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak eddig még nem volt baja a tejtől:(
2014. jan. 15. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám napi szinten fogyaszt kevés tehéntejet, semmi baja tőle, a tejtől csak akkor van gond, ha a kutya nincs hozzászokva vagy egyénileg érzékeny rá, ne általánosítsuk már ezt az urban legendet. Amúgy pedig a kérdező által leírt esetben nem csak gyomorrontásról lehet szó szerintem, én orvoshoz vinném.
2014. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A tej egy idő után allergiát vált ki a kutyából,nem bírják a tejet,soha nem is bírták,egy ősrégi népi hülyeség,hogy a macska meg kutya bírja a tejet.

Nem kell neki soha tejet adni.


Valószínű,hogy csak elcsapta a gyomrát,de a hányás komoly dolog,hamar kiszárad tőle és elpusztul.

Ha még 1x hányna,menjetek el dokihoz,mert ha az estét is végighányja lehet hogy reggel már késő lesz.


Infúzióra készüljetek,ha dokihoz kell vinni...

2014. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"A tej egy idő után allergiát vált ki a kutyából,nem bírják a tejet,soha nem is bírták,egy ősrégi népi hülyeség,hogy a macska meg kutya bírja a tejet."

Akkor az én kutyáim eddig az ősrégi nép hülyeség szerint működtek. Az első 14 évig, a mostani egyelőre 9-ig. Allergia nélkül. Ennyit erről. Előző voltam.

2014. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól,hogy 100 kutyából 10 bírja a tejet,még nem azt fogják elismerni,hogy a TEJ JÓ.;)
2014. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tegnap este 7kor elvittük orvoshoz, kapott infúziót, hányás elleni szurit és méreg ellenanyagot, mert a kutyánkat megmérgezték/mérget evett...

Már jobban van de még össze-össze esik mikor megy:(

2014. jan. 16. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendbe fog jönni, jó, hogy elvitted.
2014. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt nálunk ellenőrizni egy másik orvos, ő azr mobdta fagyálló mérgezés. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban, ha kb egy napja vannak a tünetek, kapozt infuziot, mereg ellenanyagot, meg dédalont kúp formájában (ezt mi adtuk be neki ma délbe). Nem nagyon mozog de érdeklődik és csak a felét hányja ki annak amit vízből ivott. Enni nem eszik. Nagyon aggódom, ugye van esély hogy felépül?:(
2014. jan. 16. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:

A tejjre picit visszatérve, ne általánosítsunk. A szarrá anitibiotikumozott tehén tej ami ma a boltokban van és a fele víz és tartosítószer nem jó az emberkenek se csak nép hülyítés.


Viszont a kecske és juh tej egészségesebb jóval. Persze mértékelt fogyasztás mellet :)

2014. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!