Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám orrán egyik napról a...

A kutyám orrán egyik napról a másikra egy csípés szerű sebesedés található. Kívül gennyes és kb 1 cm átmérőjű. Ha valaki sejti, hogy milehet írjon üzenetet, és küldök képet? Előre is nagyon köszönom.

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Betadinnal kezeld le. Ha nem javul, orvosnak kell megmutatni.
2012. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen hívj fel egy állatorvost, így nehéz találgatni. :) Ő a doki, majd ő eldönti, hogy mi legyen.
2012. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alice_L ***** válasza:
Ha valami ilyesmire hasonlit: [link] akkor antibiotikumok és allatorvos nélkul nem uszod meg, de addig is tisztidsd, fertotlenitsd. Csipés vagy barmi sérulés a meleg fulledtségben atalakul hotspot-ta, bar kivanom nektek hogy ne ez legyen.
2012. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a hot spot? Soha nem hallottam még ilyen betegségről? Majd utána nézek a googleban, de most telefonról írok.
2012. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alice_L ***** válasza:
A hot spot masik neve pyotraumatic dermatitis, itt egy elég jo osszefoglalo rola: [link]
2012. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a linket azok nevében akik tudnak angolul, én sajnos nem. Jó lenne tudni a magyar nevét. A pyotraumatic dermatitis-re nem adott ki magyar találatot.
2012. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!