Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos bullterrier miért...

11 hónapos bullterrier miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Mikor kutyafuttatóban vagyunk, teljesen normálisan eljátszik minden kutyával. Aztán hogyha sétálunk, egyszer csak elkezd rám ugrálni, harapdál, rágja a pórázt, néha még morog is.

Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van már, csak annyi különbséggel, hogy az enyém az süket, így a fegyelmezés nagyobb problémát jelent, főleg hogy a süketsége mellett még az egyik legmakacsabb kutyafajta is.


2014. jan. 17. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Játszani akar veled. Le kell tiltanod a felugrálásról és a pórázrágásról is.
2014. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is csinálja, ha nem fárad le teljesen olyankor még hazafelé ugrál, pórázt rángat, fadarabbal játszik. Nem tudom süket kutyusokat alapból, hogy fegyelmezik. Én ilyenkor megállok, rászólok. (Gondolom itt egyéb letiltást kell alkalmazni.)Ha nagyon makacs, akkor még azt csinálom, hogy amikor felugrik felrántom a pórázt. Így a pórázt sem éri le és sajnos rajta is rántok egyet a levegőbe (nem erőset ne legyen baja). Általában ebből elég egy, mert elég kellemetlen neki. De ez már csak a végső megoldás. Általában ha rászólok, hogy hagyja akkor elengedi. Gondolom Nálatok is van egy jel amire elengedi a dolgokat.
2014. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!