Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy bullmasztiff...

Mekkora egy bullmasztiff mozgásigénye?

Figyelt kérdés
Egyik ismerős tart, és én is elgondolkoztam hogy illene hozzám ez a fajta, de vajon mindegyik ennyire lusta? Az övé ha teheti 11-12-ig alszik, akkor lent vannak egy órát max., majd késő délután 2 órát a parkban vannak sok más kutyával, este 8 körül egy 30 perces eü. séta, és ennyi. A kutya nem frusztrált, tökéletesen le van mozgatva, szereti a többi kutyát, és ha ott vagyok náluk akkor sem piszkál minket, általában elvonul a helyére, vagy odafekszik a gazda lába mellé, de ennyi, pedig még "csak" másfél éves. Arra lennék kíváncsi, hogy ha valaki másnak van ilyen kutyája, az is ennyire lusta, illetve azt mondanám nyugodt?
2014. jan. 18. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
adott kutyaba is lehet tobbfele temperamentumu, ahogy az en 2 kutyam is kulonbozo, egyik orakat elfekszik, masik meg simogatas kozben is haton fekve fut, mmint jar a laba...
2014. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarán 3,5 órát mozog egy nap. Ennyi bőven elég neki, de továbbmegyek, még egy border collienak is elég lenne. A bullmacikat nyugodt természet jellemzi, szóval miután le van mozgatva, nincs min csodálkozni, h a lakásban csak pihen :)

Ilyen egy jólnevelt kutya :) És lustának nem mondanám, minek nyüzsögjön, ha nem hívta senki? :)

2014. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!