Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a 4 hónapos...

Mit csináljak a 4 hónapos labrador retriever kölyökkel, hogy ne borítsa ki a vizét?

Figyelt kérdés
Nem tudok már vele mit kezdeni, mert egy hete 20 percenként járok hozzá vizet adni, ugyanis kiborítja. Már téglákkal körbe tettem a tálját, így nem borítja ki, hanem a mancsával kicsapkodja a vizet. Nincs időm állandóan nézni, hogy üres-e a tálja. Légyszi aki tud segítsen! Hogy szoktassam le róla?
2008. júl. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy nagy követ. A keresztanyámék mindig így csinálják. Köré teljesen felesleges. Tegyél bele egy követ utána tegyél bele vizet. Tud inni is, de nem tudja felborítani. És, ha tudsz, szerezz be tál tartót, nekünk olyan van.
2008. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakjál a táljába annyi vizet hogy ne tudja kiboritani.A csapkodásra nem tudok semmit irni. Amikor rajta kapodd akkor önsd rá.
2008. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egy szó: Labrador:) Ő vízi kutya, imád úszni, imádja a vizet, ezért "játszik" is vele. Nekünk is ilyen az egyik skótunk. Akármit csinálsz, úgyis megtalálja a módját, hogy szórakoztassa magát a vízzel. Vigyétek el úszni egy közeli tóhoz, akkor kiélheti mániáját.
2008. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meg van kötve, vagy szabadon mászkál?

amikor a barátnőméknél átmenetileg meg kellett kötni a kutyust(új kerítést építettek nekik, sajna tovább tartott, mint ahogy ígérték), akkor fordult ez elő, gondolom szegény unatkozott...elvittttték párszor fürdeni, és minden nap sétáltak vele sokat, így megjavult a dolog,és rá pár napra elkészült a kerítés is:)

2008. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, a borogatást abbahagyta. Mégis jó volt hogy téglát tettem köré, így nem borul csak kipacsálja a felét. Egyébként kennelben van. Délelőtt pedig órákig a kisöcsémmel játszik a kertben. Minden délután visszük úszni a párommal, igazi vizikutya, alig lehet kicsalogatni a vízből. Úgy megy be a bot után a vízbe mintha a víz ott sem lenne.:)
2008. júl. 17. 16:09
 6/6 anonim válasza:
88%
nézd.én azt csináltam a kutyával,hogy míg ivott addig ott áltam mellette.ha felborította akkor egy kicsit meglökdöstem.az első 1-2 alkalom után megtanulta:"ha felborítom engem is felborítanak"
2008. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!