Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg megérzik?

A kutyák tényleg megérzik?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves yorkim, aki leginkább Apukámhoz fűződött, de sajnos Apu elhunyt 3 hónapja...:(

Azóta többször megfigyeltem, hogy a kutya egyszer csak elkezd bambulni abba az irányba ahol mindig játszottak Apuval. (Fotel előtt ült Apu és ott). És nem értem miért, régen ezt nem csinálta. Van hogy felfele nézelődik, de mindig abban az irányban. Többször vakkantgat éjjelente. Volt hogy aludt a fotelban, felugrott nézett fel a sarokba és ugatta a "semmit"...Régen sokat aludt Apu szobájában, most viszont nem megy be...Én nem hiszek az ilyen paranormális jelenségekben, de mégis létezhet ilyen?! Azt hallottam, hogy a kutyák megérzik, érzékelik az elhunytakat, csak mi nem...

Elég furcsa kérdés, igaz?!


2014. jan. 18. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Van benne valami,de szerintem csak hiányolja apudat.

Egyébként részvétem!

2014. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hiszem, hogy a kutyus érezheti a jelenlétét.
2014. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mostmár én is kezdem elhinni, csak gondoltam felteszem itt a kérdést, hogy lehetséges e s nem pedig én látom bele a dolgokat, mert nekem is nagyon hiányzik Apu, holott csak "véletlenek". Véletlennek meg azért nem gondoltam, mert ebben a 3 hónapban elég gyakoriak. :(

2014. jan. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!