Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van megoldás nagyon hullik a...

Van megoldás nagyon hullik a kutya szőre?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja befogadtam egy kutyust, papillon meg spicc keveréknek tünik.sokáig kóborolt,járta az utcákat.Hosszú szőre van,de sima egyenes,rásimul a hátára. Másfél hete iszonyatosan elkezdett hullani a szőre, tele a lakás vele,kérdésem az lenne mi tudok ellene tenni,hogy legalább kevesebb legyen,vagy ne hulljon ennyire. Bérházban lakunk. furminátor iszonyat drága, azon kivül nincs más amivel lehetne ezt orvosolni
2014. jan. 18. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Furminátor vateráról, kevésbé drága, de ugyanolyan hatásos. Meg hát porszívó.
2014. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel lakásba került, leváltja a szőrét. Naponta fésüld, adjál neki tojást és egy idő után megáll a szőrhullás.
2014. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megfürdetni meleg vízzel, hátha meggyorsítja a vedlést.
2014. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
talán megmutatni az orvosnak
2014. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül állatorvos, lehet szűrtüsző atka fertőzés is.
2014. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, volt állatorvosnál,mivel kobor kutya volt,nézte a börét is,át lett vizsgálva,kapott chipet,oltást, büzmirigy rendbe lett téve. Szerintem inkább az hogy váltja a bundáját. Tojást fogok neki adni,eddig még nem probáltam.
2014. jan. 19. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lavet termékek nem a legjobb hírnévnek örvendenek. De a sötétzöld dobozos szőrregenerálója igen jó hatású.
2014. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kajcsiba mindennap nagykanál lazacolaj.
2014. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!