Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier és yorki jól kijön...

Cavalier és yorki jól kijön egymással?

Figyelt kérdés
A szomszédban (sorház) van egy yorki és én venni szeretnék egy cavalier king charles spánielt. Mindkét kutya kan lenne, a yorki kb. 4-5 éves a cavi 2 hónaposan érkezne. Közös udvarunk van, úgyhogy jó lenne ha összebarátkoznának. A yorki élénk, aktív, idegeneket mindig jól megugatja, de akiket ismer barátságos, kicsit makacs, de a kutyákkal általában jól kijön. Szerintetek? Esetleg tudtok tanácsokat adni hogy szoktassam össze őket? Vagy inkább ne avatkozzak bele?

2014. jan. 19. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A cavi minden élőlénnyel jól kijön.Főleg ha kölyök kortól ismeri.
2014. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a yorki miatt aggódnék, nekik "rosszabb" a természetük. Szerintem egyébként nem lesz baj, ha következetesen szoktatod össze őket.
2014. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a yorkival sem lesz gond, általában a felnőtt kutyák elfogadják a kölyköket. A cavalier meg minden kutyával kijön, azok nagyon jó természetűek. Nekem cavalierem van és csivaváim, és a csivik mindig a cavalier hátán alszanak.
2014. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogyan szoktassam össze őket?
2014. jan. 23. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem rasszista, de minden rajtad, illetve rajtatok múlik. Mindenki szépen fegyelmezze a saját kutyáját, tiltsátok meg a nem elfogadható viselkedést, akkor ki fognak jönni. Ha csak tátott szájjal várjátok a csodát, és még teszemazt mindkettő el is van kényeztetve, ahogy az kiskutyáknál lenni szokott, akkor én két ivaros kannal nem sok jóra számítanék.

De vannak már amúgy kutyasulik, ahol kifejezetten kistestű kutyákkal is foglalkoznak, menjetek el valamelyikbe nyugodtan segítséget kérni, ha gondotok adódna.

2014. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!