Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok az ir farkask...

Ti mit gondoltok az ir farkaskutyarol?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekém a kedvenc fajtám
2014. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is de miert tetszik es tapasztalatok azoknak akinek van ?
2014. jan. 19. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Szép nagy. :)
2014. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene, nekem nem tetszik. De nem nézem le semmikép aki ilyet tart. Jó helyről véve TK-val minden kutyát elfogadok ha még nem is az én fajtám. Egyszer láttam élőben, de nem fogott meg. Persze ha neked ez tetszik akkor hajrá. Tápláld egészségesen és vidd el napi sétákra mert igényli. Nagy Britannia őr kutyái is ezek :)
2014. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

külseje is tetszik, ők a legnagyobbak

ha bármilyen fajtát tarthatnék, ír farkaskutya lenne az

2014. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Maxitabi ***** válasza:

Nekem is ez az egyik kedvenc fajtám.. A világkiállításon meg is néztem őket, és ott sóhajtoztam és csöpögtem.

Egyszer majd, a jövőben..

2014. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szerintetek egeszseges fajtak mert neztem egy par helyen es volt amelyik azt mondta hogy igen volt amelyik azt mondta hogy nem szoval ti mit gondoltok?
2014. jan. 19. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem még annyira nincs tulszaporitva, ugyhogy nagyobb eséllyel fogsz ki egy egészséges egyedet, mint pl. egy németjuhásznál.
2014. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól meg kell figyelni a szülők eredményeit és szűréseit és akkor nem lesz semmi egészségügyi baj.
2014. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt azt irja hogy nagyon eros a vadasz osztone es hogy nem ertekezik a macskakal meg kisebb allatokal mint peldaul nyul

de ha kicsi koratol macska melett no fel akkor nem lesz semmi baj ugye es en erdo felebe mennek vele futni ha jol meg van tanitva akkor nem lesz semmi baj nem?

2014. jan. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!