Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen boxra gondoltok?

Milyen boxra gondoltok?

Figyelt kérdés

Többször írtátok már, hogy a szobatisztaságra való nevelést nagyban elősegíti, ha a kutya esténként boxban alszik. Lehet, hogy én vagyok túl értelmetlen, de a kérdésem az lenne, hogy milyen boxra gondoltok? Olyanra, amelyet utazásra használnak és a kutya épp megfordulni tud benne, de nagy tér nem áll a rendelkezésére? Vagy boxra, mint szobakennelre, amelybe befér a kis fekhelye, tálkája, ilyesmi?


Pont a szobatisztaságra nevelésnél tartunk. 2 óránként viszem, igyekszem mindent jól csinálni. Reggelre azonban mindig fogad minimum 2 kaki és 3 pisi.


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2014. jan. 10. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szobakennel, de szoktatni kell hozzá, és akkor utána szeretni is fogja.
2014. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szobakennel azért nem jó, mert az elég nagy ahhoz, hogy oda piszkítson, míg egy boxban csak maga alá tudna, ami az ösztöneivel ellenkezik. Szóval egy műanyag vagy textil boxot szerezz be, olyan méretűt, hogy a kutya kényelmesen ellehessen benne, ezeknek az ajtajára lehet vizestálat feltenni.
2014. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima szállítóbox, nem kell ezt túlcifrázni. Nekem két bc-m van és az egyiknek egy Gulliver 5öse van, a másiknak egy Clipper 4ese. Már mindketten nagyok, de imádják, mindig abban alszanak ha fent vannak a lakásban. Plusz versenyen is abban vannak.
2014. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, ugyanis nem férne el nálunk egy szobakennel, köszönöm a választ!


[link]


Egy ilyesmi darab megfelel?

2014. jan. 10. 12:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat 3-as, elmondod, hogy milyen fajta az a bc? Nem ismerem ezt a rövidítést :(
2014. jan. 10. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az, de a bc = border collie.
2014. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes ;o)
2014. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szobakennel felébe teszel valamit és máris lehet erre is használni és később is lehet használni.
2014. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!