Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy gyerek (8-10)...

Szerintetek egy gyerek (8-10) éves, sétáltathatna egyedül rottweilert? Nem húzná el? - Vagy tudná kezelni kontrolálni a kutyát ha más kutya jönne oda hozzá?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Lovat is sétáltathat akár, ha az állat jól be van tanítva. Ha meg nincs, akkor 20 évesen is el fogja rántani.
2014. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem,de elhúzhatja,rottweilert nem éppen az a fajta kutya amit egy 8-10 éves kezébe kéne adni.

És ha odajön egy kóbor kutya,mit tudna csinálni?

Segítek,szétszedné egymást a két kutya és ha beavatkozna egy 10 éves neki is baja lehet.

2014. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
max ha csak nagyon jól nevelt a kutya
2014. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy gyereket tarthat ugyan tiszteletben a kutya, és úgy is illik, hogy így legyen, meg lehet az állat teljesen szociális és jól nevelt, de akkor is veszélyes. Ha bármi történik, nekik megy egy kutya, vagy más gyerekek kötözködnek vele, akkor a roti jó eséllyel irányíthatatlan lesz, nem fog elfogadni egy "kölyöktől" utasításokat. És ez nem a fajta miatt van így, egy tacskóra is ugyanezt mondanám, csak azt mondjuk még fizikailag vissza tudja fogni a gyerek, ha nagy gáz van.
2014. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy gyerek ne sétáltasson egyedül semmilyen kutyát, mert bármikor adódhat olyan szituáció, amit ő nem tud kezelni!
2014. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Felügyelet nélkül nem tudná sétáltatni, mert a kutya sétáltatná őt. Egy kifejlett kan rottihoz meg nem fog csak úgy odamenni akármilyen kutya, mert nem fogja engedni!
2014. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet! Egyébként csak olyan ember sétáltathat kutyát, aki meg is tudja fékezni...
2014. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyereket teljesen egyedül semmilyen kutyával nem engednék az utcára.
2014. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én sétáltattam pitbullt 11 évesen jött egy kóborkutya és a bull

megvédett!!!!

2014. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy jön ez ide..... a pit jóval könnyebb és kisebb. Örülj inkább, hogy nem kapta el a másik kutyát, mert aztán mit csináltál volna?
2014. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!