Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám Beteg, Oltási könyve...

Kutyám Beteg, Oltási könyve pedig vidéken?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne,Pesten el tudom vinni állatorvoshoz úgy hogy nem tudom fel mutatni a könyvét vagy az mindenféle kép kell?Válaszokat köszönöm!

2014. jan. 21. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El tudod vinni. Max az orvos leolvassa a chipet és látni fogja, hogy rendben van-e a kötelező veszettségije. Bár kicsi az esély, hogy ezzel foglalkozzon az orvos.
2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még chip nincs benne,csak 2 hónapos...megy a hasa,hány,furcsán nyöszörög,és nem mozog csak fekszik már 1,5 napja..
2014. jan. 21. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oltási könyv csak az oltáshoz kell, vidd nyugodtan. Ha a chipje regisztrált, azon úgyis rajta van minden adata.
2014. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, sorry, nem chipes. Mindegy, akkor is vidd el, normális doki nem szívózik ezen.
2014. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod az orvosnak, hogy milyen oltást kapott idáig. meg , hogy nincs nálad a könyv. Ennyi.
2014. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyi ideje csak fekszik és nyöszörög, akkor te miért itt nyöszörögsz? Egy két hónapos kutyánál ennyi idő akár végzetes is lehet. Engem rohadtul nem érdekelne az oltási könyv, és még soha nem jártam olyan rendelőben, ahol az oltásit követelték volna, mindig a kutyával foglalkoztak.

Remélem még nem késő, gyorsan vidd a kutyust dokihoz.

2014. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firestorm ***** válasza:
Nálunk az előző kutyánknak 3 oltási könyve volt.Sajnos amikor itt voltak a rokon gyerekek és a nagy kutatásban megtalálták és eljátszották valahova mai napig nem tudjuk hova,aztán egyszer én hagytam el az újat,amit kirántottam a zsebemből így lett egy harmadik is és az mai napig meg van annak ellenére,hogy a hozzá tartozó kutyusom sajnos már nem él.Szóval vidd el nyugodtan nem lesz probléma belőle :)
2014. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!