Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bántalmazták a kutyám vagy...

Bántalmazták a kutyám vagy megbetegedett?

Figyelt kérdés
tegnap este vettem észre hogy a kutya fején egy kör alakú Seb található. A szőr is hianyzott onnan. bányadt és kedvtelen. Hatso labait nehezen tudja hasznalni. Ma mire hazajottem eszrevettem h a szeme felett van vagy lett még egy ugyanolyan seb. A hatarol egy helyen hianyzik a szore is. Mind a ket seb varasodik es egymas mellett vannak. Nem eszik.nem iszik. Mivel reggeltol d.u. haromig senki nincs itthon nem tudom mi tortent vele... de nagyon megvagyok ijedve...allatorvosra nincs penzem sajnos...

2014. jan. 21. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik kutyával verekedett össze, az enyémnek még játék közben is ki szokták tépni a szőrét, illetve kiskutya harapta már össze úgy a fejét, hogy vérzett. (Shar peiről van szó)
2014. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beteg,de hogy ennek oka egy trauma,vagy fertőzés,nem tudhatod.Viszont ezek a tünetek már elég súlyosak ahhoz,hogy elvidd orvoshoz amint tudod.
2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!