Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen étrenden élnek legtováb...

Milyen étrenden élnek legtovább a kutyák?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem csak az étrenden múlik, hanem még egy sor dolgon.
2014. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Aki ezt pontosan megmondaná, olyan nincs.
2014. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azért valami támpont biztos van. Az emberek közül sem azok vannak kicsattanó egészségben akik mekis kaján élnek és vedelik a sört, hanem akik egészségesen élnek.

Persze tudom fontos a stresszmentes élet, testmozgás, szeretet is, de azért a táplálkozás nagyon sokat számít.

2014. jan. 21. 21:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyfajta jó minőségű táp kell, nálunk ez Acana, az amiben bölény is van. Ebből megkapja a megfelelő adagot, mivel nincs baj a kajával néha keverek bele egy tojást, vagy egy kis kefirt, főtt húst. Gyakran kap nyers húst, de akkor BARF szerint készítve, és nem kap aznap tápot, ellenben belsőséget, csontos húst, és zöldségeket igen. Rendszeresen kap valamilyen csontot is. Én erre esküszöm, nem azt mondom hogy nem fér bele NÉHA egy kis nasi, mondjuk hogy odanyújtok egy kis sajtot vagy egy szaloncukrot így karácsony idején, de ez tényleg ritka alkalom és abszolút valamilyen jutalmazás része, nem kikönyörgi az asztal mellett, nálunk főbenjáró bűn ha valaki "leejt" neki valamit.
2014. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
""Persze tudom fontos a stresszmentes élet, testmozgás, szeretet is, de azért a táplálkozás nagyon sokat számít."" Ez ugyan úgy vonatkozik a kutyákra is! nem a kaja a legfontosabb támpont!Te magad is leírtad, ezek az állatra is jellemző...
2014. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. jan. 21. 22:00
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Még egy lényeg, nem szabad figyelmen kívül hagyni! Öröklődés a szülőktől.Hiába a jó minőségi kaja...
2014. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél, azt az állatokra (is) értettem, DE ezeket biztosítom a kutyámnak, tehát nem kell ilyenen agyalnom. A táplálkozás terén viszont kicsit bizonytalanabb vagyok.
2014. jan. 21. 22:01
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
BARF vagy szuperprémium táp.
2014. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Rossz az emberi hasonlatod is.Vannak olyan emberek 80- 90 év körül ma is, akik dolgoztak, mint a barom egész életükben. Nem "egészségesen " táplálkoztak, mégis megélték a magas életkort.

Nincs rá teljesen pontos recept, hogyan lehet sokáig élni.

Az ember magának és az állatának is a legjobb tudása, hite szerinti élelmet biztosítja, és majd idővel kiderül, megfelelő volt-e? Nagyon sokat számít az öröklött genetika, de az sem tuti biztos.

2014. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!