Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta van el...

Melyik kutyafajta van el legtovább otthon ha egyedül hagyom?

Figyelt kérdés
Vagyis, melyik az amelyiket több órára magára lehetne hagyni, ugy hogy ne unja magát nagyon és ne legyen "depresziós" ? Mert ugye iskolába járok. Minden nap 5, 6, 7 órám van. Kb félóra míg hazaérek. Persze ez hétvégén nem így van. Akkor ráérek.
2011. szept. 13. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden kutyafajta elunja megát egy idő után,ez fajtától független...:)

Szerintem akkor legyen kutyád,ha végeztél a sulival és többet tudsz vele foglalkozni.De ha esetleg van otthon valaki napközben akkor viszont nincs gond,nem fog unatkozni.Főleg ha játszanak vele vagy sétálni viszik.

2011. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hiszem várok még vele. Egyrészt, mert sok időm nem lenne rá. Mert van nekem másik háziállatom is. EGY 600 kilós lovacska. Napi 2-3 órát a lovardában töltök és ez még csak a minimum. Utána még tanulni. Itthon pedig senki nem lesz. Anyum dolgozik, bátyám szintén suliba. Kutyát pedig nem azért szeretnék mert "jaj de kis cuki meg minden" hanem mert szeretnék valakit kimenteni egy menhelyről. Hogy jobb élete lehessen. A tanulás elhanyagolható. Elég jó fejem van végülis. Majdnem minden megragad. De a lovaglást nem hagynám abba ez az életem. Viszont mindenképp szeretnék egy kutyust menhelyről. Lehet hogy csak pár év múlva. Ki tudja. Köszipuszi.
2011. szept. 13. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

hát elég össze-vissza az írásod...


5-6-7 órád van + 1 óra utazás, de minden nap minimum 2-3 óra a lovardában...

a kutyára maradt idő: egy darab esti séta.

error!:D


tényleg jobb, ha vársz még vele.

2011. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

és ha vinnéd magaddal lovagolni?


vannak ismerőseim, akik kutyával járnak ki lovagolni. minden résztvevő nagyon szokta élvezni :)

2011. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figyu, nekem nem tűnik hosszúnak az az idő, amit a kutyának egyedül kell töltenie, a saját kutyusomból indulok ki, ő elég sokat alszik nap közbe, olyan délután 4-5 fele kezd el élénkülni... szerintem azt az időt amit te az iskolába töltesz, otthon végigaludná, suli előtt meg suli után levinnéd sétára, meg este egy jó nagy sétára, esetleg vihetnéd magaddal a lovardába is, szerintem élvezné :))
2011. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm. Még megfontolom. Lovardába tudnám vinni, de ott lehet nem tudnék elég időt foglalkozni vele. Szval ha lovagolok, nem köthetem ki valahova h ott unja magát. Mögöttem meg nem lenne jó ha futkosna míg lovagolok. Egy nyugis kutyával oké lenne. Hát nem tudom. Még itthon is megbeszélem... De mindenképp megpróbálnám a kutyira fordítani az időmet. A tanulásból le lehet csapni, egy keveset és haza is van hogy előbb van buszom, akkor 10 perc és itthon vagyok.
2011. szept. 14. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!