Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Acana sport & agility tápról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 18:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Már egy éve ezt kapja a kutyám, aki egy 3 éves mudi. Nagyon bevált, szép a szőre, sok energiája van. Csak arra kell figyelni, hogy ha kevesebbet mozgatod, akkor kevesebbet adj neki enni, mert könnyen elhízik tőle.
2009. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve eszik a kutyáim. Mudik. Elég rossz kajáról váltottunk. Nem tudom mit tegyek, mert rettentően lefogytak! :( Érzem a gerincüket, szóval nem csak aggódásból. Már hetek óte ezen gondolkozok és kértem tanácsot de sneki nem tud semmit mondani. Tudom, hogy a régebbi kajából elég nagy mennyiség kellett, és ahhoz alkalmazkodott a gyomruk, de szerintem fél év alatt átálhattak volna.

Amúgy a szőrük nagyon szép lett, ennyit nem is reméltem volna, mert kicsit elrontotam régebben. És nagyon jó kedvük van, jó erőben vannak, csak épp nagyon éhesek, pedig dupla adagot adok.

2009. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok: állatorvos látta őket? Lehet, hogy csak te tartod soványnak a kutyáidat.
2009. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem vált be, ugyancsak fogytak tőle a kutyáim (pedig semmilyen egészségügyi gonduk sincs)
2009. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Persze hogy látta őket. Amikor oltás van, mindig megvizsgálja őket, kaptak féreghajtót mint mindig, de igazából nem tudott rá mit mondani. Szerintem akinél érezni (látni nem mert nagy a szőrük) a gerincet annál már nem én aggódom túl. Mostanában sajnos kevesebbet tudom őket mozgatni és mégis. Az öreg egy kicsit vaskosabb volt (nem kövér) ő is lefogyott de nem annyira, ő pont jó így. De a másik kettő fiatal, akik karcsúak voltak, most nagyon csontosak.
2009. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én mudim gerincét is érezni, de jól néz ki, csupa izom, láthatóan jó kondiban van. Ha a saját gerincedet megtapogatod, azt is érzed.
2009. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Hát az enyémek inkább csontosak mint izmosak... Na mindegy, majd még meglátom mi lesz...
2009. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
acana egy fos:)
2009. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

az enyém 1 éves boxer 33 kg,

még így is,nem durván de kilátszik a bordája:( egyébként szép a szőre és jól érzi magát

most főzök neki és ezzel eggyütt kapja orijen puppy large-ot

erről akarok acanára váltani(erre a sport& agilityre)

elvileg nagy mozgásigényű kutyáknak lett kifejlesztve, remélem nekünk is be fog válni

szerintetek?

2009. dec. 3. 19:43
 10/36 A kérdező kommentje:

19: 41

mert?

2009. dec. 3. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!