Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inalcan diary menü vélemények\...

Inalcan diary menü vélemények\tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire előnyös illetve "egészséges" ez a fajta táp,hosszabb távon egy 8 hónapos német juhász kutyának?

Vagy esetleg ebben az árkategóriában tudtok ajánlani valamit?

Eddig konzerv-rizs és kutyaszalámi-rizs/tészta kombinációt kapta, ami ezek után is lesz csak egy kis száraz tápot is szeretnék bevinni az étrendjébe.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 22. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló árkategóriában jobb tápokat is tudsz rendelni.

Ezzel a táppal (már amennyi információt találtam róla )


[link]


az a problémám, hogy az összetevők között nem sorol fel normálisan mindent. Pl gabona, meg hús...azért itt elég sokféle variáció elképzelhető, és általában fel is van tüntetve, hogy milyen hús, milyen gabona, milyen százalékban található meg a tápban.

Úgyhogy én másikat választanék a helyedben. Sokan dicsérik a Brit termékeket, vagy az Acanat, inkább ezeknek a termékeit olvasgatnám.


Persze előfordulhat, hogy nem megfelelő honlapon olvastam én sem az információkat, ez esetben ha lehet, kérlek linkelj be oldalt, ahonnan Te nézted, hogy mit tartalmaz a táp.

2014. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem találtam több infót a tápról:S

De viszont a fehérjetartalma biztató...

Egyébként egy ideje próbálom megtalálni a megfelelőt neki, eddig sikertelenül mert még csak nem is jóízűen ette vagy nem is ette meg.A fent említett tápból kapott kb 25-30 dkg -ot kóstolónak, és azt szinte örömmel benyomta, és még kért volna repetát is :)

2014. jan. 22. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
a fehérjetartalma ugyanennyi a decathlonos outdog100-nak amit nagyon sokan ajánlanak, vagy az aldis Romeo Excellence-nek (bár annak 25%), amit szintén...:)
2014. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tamas12 válasza:
nekem nagyon bevállt iádják a kutyák és szépek tőle fényes szőr jó kondi tudok olcson mert a forgalmazó haverom
2014. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!