Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsok? Valaki segitene?...

Tanácsok? Valaki segitene? Ketsegbe vagyok esve

Figyelt kérdés
kaptam egy 1,5 eves kutyust. mennyi az esely annak hogy ha en adok neki masik nevet akkor arra fog hallgatni? nagyon kis eleven kutyus volt mig ide nem kerult most nagyon felenk.. ez azert van ugye mert uj helyre kerult?:/ megbaratkozik majd velunk? kislany palota pincsirol van szo:)
2014. jan. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Persze, megtanulja az új nevét.

Ez természetes, elsőre még biztos fura és idegen neki minden de majd megszokja, foglalkozzatok vele sokat és nem lesz gond :)

2014. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt, telefonrol veletlenul rossz kezre nyomtam :( bocsi
2014. jan. 22. 17:57
 3/7 A kérdező kommentje:
attól nem lehet baja ha ilyen korban kapja meg a kotelezo oltasait?
2014. jan. 22. 18:19
 4/7 anonim válasza:
Hozzánk egy 3 éves kutyus került nem rég, kb. 1 hónap után elkezdett hallgatni az új nevére is, aztán kb. 1-2 hétre rá már csak arra hallgatott :)
2014. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megtanulja ,megszokja,oltani meg bármikor lehet.
2014. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

megtanulja, megszokja, mi egy hét éves kutyust szoktattunk át:) egy hónap azért kb kell neki, hogy hallgasson rá, addig ne engedd póráz nélkül sétálni amig nem hallgat rá tökéletesen.


a kötelező oltások a veszettséget jelentik...ezen felül egy kombináltat érdemes neki beadni...én az oltások után egy hétig (annyi a hatóideje) nem vittem kutyaközösségbe, figyeltem, nehogy más kutya kakijához érjen, nehogy baja legyen, utána mehetett mindenhova:)


a féregtelenítést és a chippet ne felejtsd el:)))


a félénkség oldódni fog, nyugi:)

2014. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:) ma már sokkal baratsagosabb volt mint tegnap :) bujt hozzank es csovalta a farkat
2014. jan. 23. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!