Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 éves tacsim fiu és...

Van egy 7 éves tacsim fiu és tegnap érkezett hozzánk egy amstaff 2 honapos lány a tacsi még zárkozik töle meg morog rá menekül olyan mintha félne a pici még hirtelen, kapkod ugye megfogják szokni egymást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem bízod rájuk, hanem fegyelmezed meg neveled mindkettőt rendesen, akkor igen.
2014. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
6%
Még 3-4hónap és a tacskó nagy fájdalmakkal fogja megnézni,hogy van a dédapja odafenn! Nekem egy bichont ölt meg az amstaff,ugy hogy csak egy pillanat elég volt. Kimentem pisiltetni a bichont,mire bezártam az ajtót,már össze is "verekedtek". Az amstaff védeni fogja a területét, a kissebb kutya meg préda lesz neki. Majd mindjárt jönnek a nagy szakértők,hogy ez nem igaz,mert igy harci kutya meg ugy harci kutya,nevelés meg minden. Ilyen nincs. A vérében van.
2014. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezt az egy darab isten tudja, hogyan szaporított meg nevelt kutyádból állapítottad meg, gondolom.
2014. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Mondtam,hogy jönnek...
2014. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Body-Builder ***** válasza:
nekem most van egy amstaff em es ket bichon-om együtt alszanak esznek es az amstaff bar meg kicsi 12 hetes de vedelmezi a masik ketot a multkor bejott az udvarra egy masik kisebb kutya es ossze verekedett az egyik bichonal hat a kicsi amstaff egybol neki ment a masik kutyanak.Egyebkent ok is verekedtek mig az orrukra nem koppintotam!!!!azota gond nelkul egyut setalnak alszanak egy tanyerbol esznek...
2014. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Igen,igen. Igy volt ahogy irod,ózdon vettem Majka keresztapjától. A kiskutyákat meg kötélen huzgáltam előtte,meg néha az arcához csaptam. Ez a kutya jobb nevelést kapott mint te te nagyokos. Ezzel le is zártam,mert nem ismerjük egymást.
2014. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sippara ***** válasza:
100%
**** jó nevelést kaphatott, ha széttépett egy másik kutyát...
2014. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Body-Builder ***** válasza:
100%
Paff hat latszik milyen nevelest kapott!!!
2014. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
45%
Bodibilder. 12hetesen nekem is együtt aludtak.
2014. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Body-Builder ***** válasza:
100%
csak ha nem tudnad ha kiskoratol ossze szoknak verekedes nelkul nem fogja bantani!!Azt nekem ne probald meg magyarazni h ezt a kutyafajtat masikkal nem lehet egyutt tartani ez hülyeseg.Ha oda van ra figyelve es tudja hogy neki mit szabad mit nem akkor nem vetej tarsnak es nem ellenfelnek fogja nezni hanem csaladtagnak a masik kutyat!
2014. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!