Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt, Amerikai staffort...

Tapasztalt, Amerikai staffort shire terrier gazdiktól szeretnék választ kapni, hogy a kutyus mennyire, mennyire család szerető, mennyire tanitható, tanulékony, mennyibe kerül az etetése, és panel lakásban mennyire lehetne tartani?

Figyelt kérdés

#kutya #amstaff #amerikai stafford shire terrier
2014. jan. 20. 16:13
 1/5 Body-Builder ***** válasza:
100%
Nekem most van egy kis amstaff em párnapja!nagy a mozgás igénye,imád mindenkit a családban nagyon tanulékony 1 nap allat megtanitotam h mi az övé és mi nem,Rengeteget eszik ha hagyod de nem szabad hagyni,Hát hogy panelba mennyit lehet tartani azt nem tudom sosem éltem panelba hogy milyen lehet.vannak Itt Régi amstaff gazdik tuti segitenek neked.
2014. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Utána kell nézni a panel szabályzatában, hogy lehet-e kutyát tartani. Mivel terrier így nagy a mozgásigénye, naponta 2-3 órát minimum le kell mozgatni, és nem light-os sétára gondolok hanem futtatni, labdázni vele stb.
2014. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firestorm ***** válasza:
88%

Lehet tartani nekünk is ott van tartva.

Nagy a mozgásigénye,enni nem eszik olyan sokat.Könnyen beilleszkedik és könnyen szocializálható kutya.Család gyerek szerető,de a határokat fel kell állítani náluk is,ahogy minden kutyánál.:)

Én nem csalódtam ebben a fajtában.Könnyen tanul,okos és szeret is tanulni.

2014. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Én is hasonloakat tudnék rámondani de panelba nem ajánlom
2014. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Simán lehet panel lakásban tartani!Nekem van 2 is egy 2,5 éves és egy 2 honapos!Rendkivűl okosak,inteligensek!!! A család a mindene mi 4 en vagyunk egy háztartásba de mindekit imád kivétel nélkűl nagyon szerető kutyák,és ragaszkodóak! Annyi hogyha panelban tartod akkor legyen meg a napi 4x séta mert rendkívűl mozgékony kutyák:)
2014. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!