Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a bokaharap...

Hogy szoktassam le a bokaharapásròl a kutyámat?

Figyelt kérdés
7 hetes kutyusom van itt vagyok vele tök aranyos de hirtelen rákap az ember bokájára és nagyon bevadul morog harap nem lehet vele semmit csinàlni hogy lenyugodjon.Mit tanácsoltok hogy szoktassam le?

2014. jan. 23. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ne legyen soha a kutya fejmagassága alatt a bokád! :D
2014. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi;D kézenàllva menjek?
2014. jan. 23. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, ezt a kort én sem kívánom vissza...alapból visíts fel és hagyd ott. Elvileg ezzel jelzed, hogy ez neked sok ilyet nem szeretnél játszani. Ha esetleg ez nem segít akkor grabancát megfogod arrébb teszed. Nekünk az otthagyós vált be. Eltartott egy ideig, de leszokott. Pici még nem tanul gyorsan. Sajnos ebben a korban még a tesóival és a mamájával kellene lennie. Ebben a korban pont azt tanulják mekkorát és hogy lehet harapni. Most ezt neked kell vele lejátszani...Kitartás, le fog szokni.
2014. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak elég bonyolult volt a dolog konkrétan megmentettem a "rossz emberektől" szòval anyja azt se tudom hol van.Az arrébb rakást pròbàltam de csak még idegesebb lett.Rendben megpròbàlom az otthagyást nagyon köszi
2014. jan. 23. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem is azért mondtam, csak amiatt mert ebben a korban pont ezt tanulják.

Én 5 hetesen hoztam el....Állítólag az anyja már nem szoptatta...a "tulajdonos" meg kenyéren és tejen tartotta a piciket. Se oltás, se féreghajtás...

2014. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ugyanez volt nekem is szegényt ùgy sajnáltam:(
2014. jan. 23. 17:17
 7/12 Nádszálkisasszony ***** válasza:
De ismerős időszak, azt hittem amikor ezt csinálta, hogy sosem fog erről leszokni de mára egyáltalán nem harap. Visíts fel magas hangon, akkor észreveszi, hogy ez neked fáj és hagyd ott, ne foglalkozz vele egy darabig. Ha ez nem válik be szidd össze, érteni fog egy idő után a szóból, hogy ezt nem szabad! Nyugi, szerencsére ez nem lesz így örökre!
2014. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha felvisitok egyenlőre csak furán néz de folytatja az otthagyást meg csinálom na de akkor meg azért visit köszi nagyon türelmes leszek remélem sikerül
2014. jan. 23. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a kutyám és 10 hetes koráig az alomban nevelkedett. Mégis harapta a lábamat, meg, amit ért. Rászólás, némi pofaszorítás, és pár nap alatt megtanulta, mennyire erősen bírom elviselni a fogását.
2014. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na igen gondolom mindegyiknél más:) remélem leszokik
2014. jan. 23. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!