Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék lehet a 4 hónapos kiskutya?

Figyelt kérdés

[link]


Állítólag egy kis staffi vér van benne.



2014. jan. 23. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Én ugyan nem tudom, de az biztos hogy cukorpofa :)
2014. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hello!Stafforshire-Jack Russel Terrier keverék nagy valószinűséggel,esetleg Tacskó,de inkább Jack Russel :)
2014. jan. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is erre gondoltam :) Szerintetek kb mekkora lesz? Én úgy vélem nem lesz túl nagy de viszont széles izmos kutya lesz.
2014. jan. 24. 07:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Aranyos nagyon. Jack russel az biztos van benne.
2014. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv! Igen valóban van benne staff is és kis terrier is, talán jack russel. Kis ördög kutyának látszik! Szegény cica kicsit girhes, mi a baja?
2014. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 éves és már nagyon megviseli a tél pedig szobában él doki mondta fajtajahoz képest azért él a már csak mert mindent megkapott havonta jár kontrolla de boldog nagyon csak már nem a régi kutyusokkal nőtt fel abból de most már nem nagyon foglalkozik a kutyával mert már lelassult az élete fekszik a melegben és pihen amikor tud
2014. jan. 25. 23:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Saffi helyet lehet bull terrier ?
2014. jan. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!