Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet elvinni a Népszigeti...

Jó ötlet elvinni a Népszigeti Tükör oviba?

Figyelt kérdés

3 hónapos keverék kutyáról van szó. Valószínűleg nagy lesz, apuka amerikai bulldogszerű.


Szeretném vinni a Tükör oviba és suliba is.


Mit gondoltok erről a suliról? Az oviba is van értelme vinni vagy egyből majd a suliba csak?



2013. okt. 23. 15:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Oviba mindig érdemes járni. :)
2013. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Oviba jó ötlet elvinni, én pont ennek a sulinak pont ennek az ovijával nem vagyok mondjuk kibékülve, bár nem a kutyával való bánásmód, hanem inkább a gazdikhoz való hozzáállás miatt...
2013. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

De miért? Mesélnél róla?


Én nagyon jókat hallottam róla. A másik ilyen a cerbi, de nekem meg ők nem szimpatikusak, egy korábbi személyes ügy miatt. Más sulik meg nem igazán jöhetnek szóba, elvégre ők a legjobbak.

2013. okt. 23. 16:03
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óvodába nagyjából mind1, h hova viszed. Az az igazság, h elég lekezelő a stílusuk(konkrétan simán rád ordítanak mindenki előtt,ha valami olyat csinálsz, ami nekik nem tetszik) és egy két "óvónéni" át van itatva ezekkel a tüköreszmékkel, és akkor is lenyomják a torkodon, ha nem akarod. Nincs akkora szabadsága a gazdinak, mint kéne, ami olyan szempontból érhetetlen, h ez heti 2 alkalom, egyébként heti 38 órában te vagy a kutyával, nem ők, szóval neked kéne megtanulnod a fegyelmezést...

Ha valamit nem úgy csinálsz, mint a tükörszabályzat írja, akkor igazad tuti nem lehet.

Mi oda (is) jártunk, nekem a hangnemtől rendesen kinyílt a bicska a zsebemben, mert tudtam, h lehet ezt másként is. Tényleg jók, de elég sok jó suli van még, ezek azért celeb sulik.

2013. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Egyébként menj el, nézd meg, lehet, hogy neked bejön. Mi majd haladó tanfolyamra szeretnénk oda menni, az alaptanfolyamot máshol csináljuk. De az ovit nem nagyon szerettem ott.
2013. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Akkor melyik sulit ajánlod Újpest környékén?
2013. okt. 23. 16:38
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

Én pont mostanában csináltam felmérést, több helyen is voltam oviban, és nekem a Népsziget jött be a legjobban...

Ha ráadásul újpesten laksz, akkor az van a legközelebb. Az ovinak amúgy sincs, olyan hatalmas jelentőssége, annak a legfőbb funkciója az, hogy a kutyák egymással játsszanak.

2013. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Hát én egyre kevésbé vagyok kibékülve a népszigeti ovival, eleve túlszeparálják a kutyákat, nehogy tényleg szocializálódni tudjanak (mert ugye odahaza a parkban sem fogod szétosztani a tömeget, hogy csak a tökéletesen passzoló kutyákkal bandázzatok), meg hát hallottam onnan egynéhány akkora marhaságot, hogy a nyelvét kitépném a delikvensnek érte. De ízlések és pofonok, nyilván jobb, ha oda jártok, mintha sehova, vagy olyan helyre, ahol meg egymást tépik véresre a kölykök. Mindenesetre én még megnéznék pár sulit a környéken.
2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Népszigeti kutyasuli oviját mi is kipróbáltuk, de inkább máshová mentünk. Ennek oka pedig a kutyák csoportokra osztása volt, ami szerintem sem célravezető dolog.

2013. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

"Az ovinak amúgy sincs, olyan hatalmas jelentőssége, annak a legfőbb funkciója az, hogy a kutyák egymással játsszanak."

A hét marhasága, köszönöm szépen, hogy megosztottad velem, végtére is nem akkor kell megtanulnia a gazdának jó gazdának lenni, meg nem akkor érik meghatározó élmények a kutyát, nem.

2013. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!