Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus aki altatásban...

Kutyakozmetikus aki altatásban is kozmetikáz, XVI. ker környékén, esetleg Pesten?

Figyelt kérdés
Olyat keresek aki szép munkát végez, uszkárról lenne szó, tehát bűzmirigyhez is ért. Kíméletes altatással, nem lónak valóval dolgozik. Korrekt áron,pozitív személyes tapasztalatokkal.
2009. dec. 4. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam az argentin nőről. Jövő hét elején megyek ki arra a helyre, ahová jár a kutyájával és akkor elkérem a számát Neked!
2009. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Várom a számot!
2009. dec. 7. 14:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem nem hagzik hülyén, de én szívesen segítek neked lenyírni a kutyát. Már "szakértő" vagyok, mert nekem is van egy elmebajos pszichopata kutyám, akit képtelenség lenyírni és már egy kutyakozmetikus sem vállalja el. Nekem az a "technikám", hogy az állatorvostól vásárolt nyugtató pasztával (nincs kockázat, nem lehet túl adagolni és nem veszélyes, mint az altató inyekció) elbódítom a kutyát aztán csur lenyírom, amennyire csak lehet, hogy legközelebb ne egy hónap múlva kelljen, hanem mondjuk 3-4 hónap múlva nyírni. Ez a művelet nálam azért "egyszerű", mert a spórolt pénzemből vettem két darab méregdrága profi nyírógépet és hozzávaló felszerelést. Ez abban könnyíti meg a munkát, hogy nem egy nyíróval b@szakszom két ótán keresztül, hanem két nyíróval 20 percen keresztül. Szóval 8 évig kitapasztaltam mindent a nyírásról, ha szeretnéd, szívesen segítek. Ja! és a múltkor nem volt paszta a dokinál, ezért megkértem, hogy altassa el a kutyát inyekcióval fél órára és én meg a tesóm addig lenyírjuk a kutyát, a doki azt mondta, hogy ezt az inyekciós altatást nem lehet megcsinálni, csak egyszer maximum kétszer, mert csökkentem vele a kutya élettartamát, nem úgy, mint a pasztával, mert azt kb olyan gyakran használhatjuk, amilyen gyakran szükség van rá. Szóval, ha érdekel a segítség, akkor írj. :)
2010. jan. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én meg még tartozom Neked egy telefonszámmal. Nem felejtettem el, csak azóta nem tudtam elmenni arra a helyre, egyszer voltam ott, de akkor nem voltak olyan közös ismerősök, akiktől el tudtam volna kérni a telefonszámot. :S

De mindenképp elküldöm, mert nekem is kell a nőnek a száma, én is hozzá akarom vinni a kutyámat.

2010. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!