Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hónapos boxerem. A...

Van egy 10 hónapos boxerem. A kertet tönkretette, nagyon ugrál és bent van a lakásba. Ha vendégek jönnek ugrál rájuk és körülöttük kering, ha leül a vendég, ráugrik és stb. Mikor komolyodik meg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amint le lesz fárasztva, meg lesz nevelve és túl lesz a kamaszkor legvadabb részén.


Ebben a sorrendben...

2014. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gyerekes kutya,hanem neveletlen.


Megneveled,akkor nincs probléma.Ha neveletlen marad és közben eltelik 5 év,attól is ugyanígy fog viselkedni.

Ha rendesen meg van nevelve,akkor tök mind1 mennyi idős,nem csinál ilyet.

2014. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sippara ***** válasza:
100%
Ezt sosem értettem :D Kérdező, magyarázd már el, légyszi, hogy szerinted ez hogy működik :D A kutya egyszercsak elér egy kort, és egyik napról a másikra lenyugszik, megtanítja magát sétálni és viselkedni, és megtanul magyarul, aztán onnantól van egy jól nevelt kutyád? Vagy hogy? :D
2014. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy az elmúlt 8 hónapban ti mit tettetek annak érdekében, hogy ne így viselkedjen?
2014. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy boxernek rettentően nagya a mozgás igénye! Napi 3 séta minimum..! Nevelni, nevelni, nevelni!! És a kölyök kutyák mindig "ugrálósak", ez idővel elmúlik, ha kellő képpen neveled! :)
2014. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A boxer nem kanapé kutya.Naponta alapos lemozgatást igényel,különben a feles energiáit rombolásban vezeti le.Emellett nevelni is kell,mert egy tíz hónapos kutya csak akkor ugrál,ha tele van levezetetlen energiával,plusz soha nem tanították ok meg neki,hogy nem szabad.A boxer nem egy könnyű kutya,ezért a nevelése legjobban kutyasuliban sajátítható el.De ha naponta viszitek futni,van labdázás,rongyozás,legalább nem a kertet építi át.
2014. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Elég sok boxert ismerek, legtöbbjük nyugodt, kiegyensúlyozott kutya :) Egyedtől és tartástól/neveléstől függ.

Ismerősöm 4-5 éves boxosa ugyanolyan játékos-ugrabugra, mint kölyökként volt. Nyomul, ugrál kutyákra, emberre is, összenyálaz, pfff...panelban egy francia bulldoggal lakik együtt, otthon nagyokat játszanak. Sétán a francia bully pórázon sétál, a boxer is sokszor, mert a főgazdi csak naponta 1-szer, esetleg kétszer tudja levinni őket...semmi labdázás, mert a franca bully is menne, de nem lehet elengedni...1-1,5 óra laza séta semmire nem elég neki, séta végén is tele a segge energiával :(

2014. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most én nem értem..az ember feltesz egy kérdést,erre jön a sok "szidjuk a kérdezőt" OFF komment... ennek is sok értelme van igaz?amúgy nem az én kutyám,hanem a barátomé,csak kíváncsi lettem volna,és ne kérdezzétek,hogy miért írtam e/1-be...Most semmi értelme sincs szerintem nekem esni...nem kérek több választ,elég volt köszi
2014. jan. 25. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszett a válaszokban? Az, hogy szerintünk egy kutya úgy viselkedik, ahogy nevelik?
2014. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenki a kérdésre válaszolt,csak neked épp nem tetszik.


A kutyával foglalkozni kell és nevelni,amit eddig nem tettek meg.Ezen kell változtatni.Akkor a kutya is változik.

2014. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!