Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hónapos Kaukázusi...

Van egy 8 hónapos Kaukázusi kutyám. Semmi gond nem volt vele, de egyik hétről a másikra nem engedi be a családtagokat csak engem, képes a szüleimre is rátámadni. Van valakinek ötlete hogy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 15:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem létezik, hogy nem volt semmi gond, max eddig nem akartad meglátni, mert a leírás alapján, úgy tűnik, hogy téged védelmez. És te miért hagyod szó nélkül, hogy rájuk támadjon??
2014. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskola, de nagyon sürgősen. Nem értem egyébként minek kell ilyen fajtákat venni olyan embereknek, akik fikarcnyit sem konyítanak a kutyaneveléshez... Ha most ennyire nem állsz a helyzet magaslatán, akkor belegondolni is rossz mi lesz később.
2014. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ebből tragédia is lehet. Kutyaiskola!


(korábban sokat kellett volna a családtagjaidnak is játszani vele)

2014. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem engedem hogy szüleimre támadjon a kutya,de ha nem vagyok otthon befekszik az ajtó elé,és senkit sem enged be,az udvarba bemehetnek,az ajtón nem,ha vki odamegy támad.
2014. jan. 24. 15:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kutyasuli nagyon sürgősen. (Pontosabban gazdisuli.)

Ha nem kapjátok el időben, ez nagyon durván elfajulhat.

Nem is értem...kaut én sohase vállalnék, mert nem vagyok olyan domináns, erős egyéniség, ehhez a kutyafajtához meg az való.

2014. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Voltam egy suliba,kiskorától kezdve oda vittem,ott azt mondták már három hónapos korában hogy menthetetlenül bolond,most viszem már másik suliba,de hogy nevelik ha mindenkit rögtön megtámad?
2014. jan. 24. 16:37
 7/20 anonim ***** válasza:

most ezt magyarázd már el:

előbb írtad: eddig nem volt vele semmi gond

majd közölted: a suliban 3 hónapos korában azt mondták, hogy tök bolond.

most akkor mi az igazság? mit csinál egy 3 hónapos kutya, ami alapján bolondnak bélyegzik?

2014. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Otthon idáig(8hónap) nem volt vele semmi gond,csak 3 hónapos korában elvittem hogy megtanítják vele az ül,áll stb-t,és három hónaposan már nem engedelmeskedett az idomárnak, már akkor kapdosta az idomárt és nem engedelmeskedett neki,morgott és ellenállt
2014. jan. 24. 17:10
 9/20 anonim ***** válasza:
mondjuk akkor már 3 hónapos korában észbe kaphattál volna, hogy valami nem stimmel. az új suli jó ötlet, de olyan helyre menj, ahol rehabbal is foglalkoznak és nem ijednek meg egy kapkodós kölyöktől. azóta megtanítottad az alap vezényszavakra? tenyésztőtől van? remélem igen, mert kau esetén kockáztatni felér egy öngyilkossággal és amiket írsz, az nem túl biztató.
2014. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt tök rossz suliba mentetek, 3 hónaposan nem kell tudnia feltétlenül vezényszavakat, csak azt, hogy gyere, de azt is folyamatosan erősítjük. Ekkor még csak a kutyákkal/emberekkel való viselkedést kell elsajátítani, amiben neked kell segítened, mint vezetőnek/gazdának.

Merre laksz? Kéne nektek egy normális kutyasuli.

A kutya meg nem bolond, csak domináns/érzékeny (esetleg mindkettő), plusz senki sem áll az útjába, így az csinál, amit akar.

2014. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!