Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan borzalmasan büdös...

Miért olyan borzalmasan büdös a mopszom szája? A ti mopszotok szája is büdös?

Figyelt kérdés

Nem a fogaival van gond, azok egészségesek, megmosni pedig nem tudnám neki, nem engedi. Kaja sem az oka, mert többfélét kipróbáltam már.

Nem most jött elő, már eddig is ilyen volt, 2 éves.



2014. jan. 25. 08:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%
Megmopszom vagy nem mopszom a szajat?! Ez itt a kerdes? :D
2014. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én mindennap adok a mopszomnak denthal sticket, ami fogtisztító, és jó íze van szerinte, így szívesen megeszi. Egy csomó ilyen terméket lehet kapni. Szerintem próbáld ki egy hétig folyamatosan adni neki, utána rájössz, segített-e.
2014. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szoktam neki adni rágócsont, vagy hogy hívják, szárított hús vagy bőr inkább, azon egy pár órát elrágcsál. Ez is fogtisztító. De akkor is..
2014. jan. 25. 08:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig a kajával lehet gond. Nem jól emészti valószínűleg. A szájszag álltalában emésztési gondot mutat. A fogai rendben vannak, nincs ínygyulladása! Mivel eteted? Táp neve? Esetleg nyerset próbáltad már.
2014. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt hogy máskás kajával etettem, Pedigreevel. Volt Mitwisz is, az nem márkás. Meg házi kosztot is kipróbáltam. Nem volt különbség a 3 közt szájszag ügyben.
2014. jan. 25. 09:06
 6/14 anonim ***** válasza:

JAJJ NEEEE!!! Pedigree (Chappi, Darling, Friskies, Mitwisz, stb.) a legnagyobb ocsmány moslék kaja, 0 tápértékkel, egy rakás szemét az egész! A denta sticks nevű förmedvény "fogtisztítóról" ne is beszéljünk, egy gumis kakarúd, csoda hogy nem ragad össze tőle a kutyák gyomra. Normális kaja kéne neki, Brit, Eukanuba, Acana, Orijen, Pro Plan, van választék bőven. Ezektől rendbe jönne a gyomra szerencsétlennek, a szájszaga is elmúlna. A házikoszt sem jó, ő nem ember!

Amúgy az mi hogy nem engedi megmosni a fogát? :D Az enyémmel azt csinálok amit akarok, ha kell könyékig lenyúlok a torkába, pedig ő 60 kg...

2014. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Normális tápt vegyél meki, ne ilyen szemetet! Ha lehet szenzitívet, hipoalergént, kényes gyomrúaknak valót. Reméljük nem cseszeted el teljesen a gyomrát, belét, ami a mopszoknál nem nehéz mivel érzékenyek a kajára.
2014. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Válts jó tápra, de ha továbbra is büdös marad, mutasd meg orvosnak. Attól még lehet bármi a szájában, hogy te nem vetted észre.
2014. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor megpróbálkozom vm jó táppal
2014. jan. 25. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:
olcsó és jó táp: Aldis Romeo excellence,vagy Decathlonos outdog100.
2014. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!