Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyusomnak IRGALMAT...

3 hónapos kutyusomnak IRGALMATLAN (! ) büdös a szája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak szimplán büdös kutyaszájszagról van szó, mint ahogy ez lenni szokott. Szó szerint gyomorforgató a bűz. Ha játszik egy plüss játékkal és megrágja akkor az is ugyanolyan iszonyat erős szagú lesz. Hétfőn viszem orvoshoz oltás miatt, majd nála is rákérdezek. Egyébként Royal Canint eszik meleg vízbe áztatva, kis marhapárizsit néha. 5 napja van nálam, előtte a tenyésztő csak annyit mondott, hogy ő száraz táppal etette áztatva és tett bele egy kis túrót is. Kap Probicol pasztát és Calo-pet pasztát is. Lehet attól?
2013. dec. 28. 01:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Lehet rohadnak a belei.
2013. dec. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, ezek a pasztak...de errol kerdezz orvost. Kakit nem eszeget? Ilyen korban ha latja, hogy osszeszeded utana a kakit, azt hiszi, segit neked azzal, ha gyorsan feleszi, mielott te talalod meg.
2013. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg valami beszorult a fogai közé és korhad vagy gyomor záródási problémája van,esetleg nyelőcső tágulata.Ha esetleg egy érzékenyebb fajta és szapitól van,gyakrabban előfordulhat.Gyorsan derítsd ki orvossal.
2013. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egészséges kutyánál teljesen felesleges ezeket a pasztákat adnod,normál,változatos étrend mellett.És ilyen mértékű bűzt sem okozhatnak.
2013. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sosem eszik kakit. Kakil, megszagolja, otthagyja... Már kilestem.


4es! Milyen valtozatos étrendre gondolsz? Szívesen vennem a tippeidet, én nem mertem kísérletezni, nehogy menjen a poci.


Nem szapis. Elvileg. Mikor bementem a tenyésztőhöz a kertben 2 fajta kutya volt, de mindkettőből vagy 5-6 db. Aztán a házában bent, a nappaliában ugyanabból a szobakutyaból volt 7 felnőtt làny és egy fiú ketrecben a tüzelések miatt. A kölykök egy fűtött szobában voltak, oda nem mentem be. Adásvételit is írtunk. Ha szaporító mégis, akkor én visszamegyek és agyonütöm. Gyanús volt az otthona.

2013. dec. 28. 08:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Törzskönyvet kaptál? Ha nem, akkor szaporító, ilyen egyszerű.
2013. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha volt adás vételi,lehet reklamálni,ha valami veleszületett baja van,ezért jobb mielőbb orvoshoz vinni,mert ha tényleg nem egy sima emésztési probléma,nem lesz olcsó.A változatos étrend csak annyit jelent,hogy prémium tápot kapjon,és néha főtt kaját,vagy nyers kosztot.Egy darabig viszont ėrdemes pontosan azzal etetni,amit a tenyésztőnél kapott és lassan váltani arra,amivel te szeretnėd etetni.
2013. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez egy szaporító volt,a szukákat pedig azzal az egy kannal fedeztethette.
2013. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
milyen fajta és mennyiért vetted?
2013. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire megijedni, nekem shar pei kutyám van és fél éves-8 hónapos koráig olyan büdös volt a szája (meg a kutya is) hogy az valami hihetetlen. Aztán kinőtte, mára nincs szaga.
2013. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!