Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen a Boxer...

Hegedus Mate kérdése:

Szerintetek milyen a Boxer házőrzőnek egy 10-es skálán vagyis 10/ mennyit ér el?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb környéken lakunk ezért szeretnék egy házőrző kutyát, és néztem, hogy a boxer nagyon jól tanítható engedelmes és jó házőrzőnek is csak szeretnék olyan embert is hallani aki tart ilyen kutyát.

2014. jan. 25. 13:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem Cane Corsora ha ránéznek megijednek vagy a PitBull
2014. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem fajtát kérdeztem, hogy melyik a legjobb hátőrző. És a pit bull az sehol nincs házőrzésben..
2014. jan. 26. 10:55
 13/16 anonim válasza:
Ok akkor elmondom hogy a boxer NEM jó házörző 10/3
2014. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem leszólni akartam a pitbull-t hanem elmondtam amit én hallottam a pitbull-ról, hogy nem egy jó házőrző kutya mert neki megy mindennek.
2014. jan. 27. 13:17
 15/16 anonim válasza:

Nem értem miért pontozzátok le!

Van egy 5 hónapos boxerem ottkint napközben is mínuszok vannak és imád kint lenni 5 hónapos de most az idegenekkel szemben már morog és nem engedi az udvarba úgy hogy sose erre neveltem. hiába volt munka kutya ! szerintem házőrzőnek sem utolsó. Bár az megint egy másik dolog hogy aki elszántan beakar törni nem fogja megállítani egy német dog se!

2014. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én Boxerem most lesz négy éves, a család barátait, akik sűrűn járnak hozzánk egy két vakkantással beengedi, de akiket nem ismer azokra elég keményen morog, volt már olyan ismerősünk aki csak egyszer kétszer találkozott a kutyával, amikor mi is ott voltunk, és kb egy évre rá simán bejött a kapunkon aztán meg is állt mikor a kutya szemben állt vele és morgott. Természetesen amint szóltunk a kutyának lehiggadt. Szerintem 10/7 kb bár gondolom ez is egyed függő.
2014. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!