Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyust fogok kapni, de...

Kutyust fogok kapni, de bűntudatom van?

Figyelt kérdés
Azért ,mert nem menhelyről lesz. De én nem tudnék úgy bemenni egy menhelyre ,és nemet mondani a cukibbnál cukibb kutyákra. Arra gondoltam ,hogy az első kutyám tenyésztőtől,a második meg majd(jóóó sokára remélem) menhelyről lesz,mert akkor már lenne egy kis tapasztalatom a kutyikkal. Szerintetek jogos a bűntudatom?

2014. jan. 26. 12:53
 1/9 anonim válasza:
9%
jajj dehogyis :D ha azokat a kutyákat nem vennék meg, akkor nekik se lenne sokkal jobb sorsuk. előbb gyakorold a nevelést, és akkor már majd meg tudsz bírkózni egy neveletlenebb kutyával is, akit sokkal nehezebb lesz beidomítani :) ez így szerintem tök normális
2014. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell,hogy bűntudatod legyen.Mivel törzskönyvvel,tenyésztőtől szóval megbízható helyről hozol kutyát.Akkor lenne gáz,ha szaporítós kutyát vennél.

De így ne legyen bűntudatod :)

2014. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 26. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell, hogy bűntudatod legyen, de azt hozzátenném, hogy ha egy cukimuki kölyköt hozol menhelyről, a nevelése ugyanolyan lesz, mint egy tenyésztősé...én azt hittem van különbség, de nincs:)
2014. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,tenyésztő alatt mit ėrtesz.Ha szerződéssel,Tk el,ellenőrzött kennelből hozod,nincs okod,hogy rosszul érezd magad.
2014. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Törzskönyvvel,jóhírű tenyésztőtől,egészségügyi garanciával,8 hetesen. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 27. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
én is uganebben a cipőben :) milyen fajta lesz a kutyusod? :)
2014. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kliszta ***** válasza:
100%

Szia! Eloszor ra akartalak beszelni, hogy fogadj be egy kutyust, nem muszaj ahhoz bemenni menhelyre, a neten (facebookon pl) folyamatosan hirdetnek mindenfelet, es sok nem menhelyen van, hanem ideiglenes befogadonal, igy jobban ki is ismerik a jellemet.

De aztan rajottem, hogy regebben en is igy gondolkoztam :) es az elso, szapitol vett rotin utan, a mostanit mi is tenyesztotol vettuk (azota ideiglenes gazdik is voltunk).

Ugyhogy, mivel tenyesztot valasztottal, nem szapit, hajra, sok boldog evet nektek :) (Esetleg, ha kesobb turelmed es idod engedi, gondolkodj el az ideiglenes gazdiskodason, nekunk, es a kutyanknak is csak jot tett, a befogadottaknak meg nyilvanvaloan)

2014. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Skót juhász lesz :)

Gondolkodom majd az ideiglenesen :)

2014. jan. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!