Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KAUKAZUSI JUHASZ nosteny...

Kerteszkek kérdése:

KAUKAZUSI JUHASZ nosteny mikor valik ivarerette? Mikor lehet megbakoztatni? Hany honaposan? Vagy evesen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2014. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát érdekes lenne ha egy kutyát össze akarsz tenni egy nyúllal... Ilyen alapvető hiányosságokkal, hogy annyit se tudsz hogy a nőstény kutya az szuka, inkább hozzá se kezdj...
2014. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
uramisten!!!
2014. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és köszi, menhelyen van éppen elég kidobott kaukázusi kiskutya, akik ingyen sem kellenek senkinek, nem kell legyártani még melléjük egy újabb almot. Ha kiskutyát akartok akkor ne a szukátok életével játszatok, hanem fogadjatok örökbe.
2014. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy bakoztatni?Azt úgy szokás mondani,hogy fedeztetni.Na de nem is ez a lényeg,hanem hogy ne szaporíts.Nem fogsz tudni pénzt keresni a kölykökkel,nem nagyon kellenek senkinek még ingyen sem.

Úgyhogy felejtsd el a szaporítást.

2014. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ha mar en igy irtam mert ez jott be akkor senkinek semi koze es ti vagytok a bunkok hogy nem ertitek meg. Jah es honnan tudjatok hogy eltudome adni vagy nem a kolykoket mert nem varosban lakok tehat.Nem kell bunkonak lenni.
2014. jan. 26. 21:39
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha senkinek semmi köze ehhez, akkor nem értem miért tőlünk vársz válaszokat? Old meg akkor ahogy akarod, nagyokos. De hát gondolom amikor a piacon osztották az agyat, akkor neked épp nem jutott, mert a gyakorit nagyon ügyesen megtaláltad, na de hogy utánanézz ezeknek amiket itt feltettél a kérdésedben, az már meghaladja a szellemi kapacitásod.


Ja és amúgy képzeld, hát nem pont falun szokás az hogy a kiskutyákat a falhoz verik, élve elássák vagy ásóval agyonverik ha az a nyakukon marad? :) A kedvencem az amikor a hozzád hasonlók behajítják egy szatyorba a kölyköket, kocsiba szállnak, aztán kiteszik a menhelyek elé a kölyköket, hogy a "hülye" VÁROSI állatvédők etessék meg neveljék fel őket.

2014. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő persze soha nem tenne ilyet,mert a hozzá hasonló szintű barátai elviszik a kölyköket.Jó kemény kutyák lesznek láncon,az udvar végében moslékon felnevelve.Ezért már érdemes megszületniük.
2014. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 sippara ***** válasza:
93%

Le tudnád írni érthető magyar nyelven a következő mondatrészeket?


"Ha mar en igy irtam mert ez jott be akkor senkinek semi koze"


"mert nem varosban lakok tehat."



Aztán... nem nőstény, hanem szuka, nem megbakoztatni, hanem fedeztetni, nem eltudome, hanem el tudom-e, nem lakok, hanem lakom és a tehát után állítanod kéne valamit.

2014. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És azt elfelejtettem megemlíteni, hogy ne igen fűzz sok reményt ahhoz, hogy majd meggazdagszol a kiskutyákon (mert gondolom hiába jönnénk azzal hogy ezzel a kutyád életét teszed kockára, téged úgysem érdekel szerencsétlen), mert tudod falun van egy olyan "jó" kis mondás, hogy hülye az aki pénzt ad kutyáért. Nemhogy keverékért, de még fajtatisztáért sem fognak neked fizetni egy forintot sem. "Pééénzt? Kutyáé? Normááális, Margit?!" Tudod, majd a Lajos bácsi pont kifizet neked 10 ezer forintot (bár remélem nem reménykedtél még csak közel sem ekkora összegben) egy oltatlan, férges, bolhás, neveletlen kölyökért, amikor kb abból a pénzből veszik a havi betevőt. Akibe meg szorult egy kis ész és egy csöpp jóérzés, az még tán fel is jelent téged állatkínzásért (bizony, megtehetik), nemhogy még pénzt adjon a kezedbe. A többi meg nevetve elhajt majd hogy "hát nekünk ennyi pézé nem ke kutya, menyhelyen ingyé lehet kapni, meg a szomszéd Jutka nénénél is vannak oszt az ingyé adja". Szóval... Tudom, mert vannak rokonaim bőven akik falun laknak, pontosan tudom hogy működik ott ez :)
2014. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!