Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya utánozza a kan...

Szuka kutya utánozza a kan párzó mozdulatait. Na ez mitől van?

Figyelt kérdés
Van egy szuka középtermetű kutyám, és egy nagytermetű kannal szokott játszani, aki mindig rámászik , párzó mozdulatokat csinál, de a szerszáma nincs kint. Ezekután a szuka velem szokott ilyen mozdulatokat csinálni. Ilyet még nem is láttam...eddig.

2014. jan. 27. 19:41
 1/7 sippara ***** válasza:
77%

OFF: Jajistenem... Interneted nincs véletlenül? A "kutya viselkedés", vagy simán csak "kutya" kifejezésre próbáltál már rákeresni?


ON: Egyrészt hágást semmilyen kutya semmilyen helyzetben ne alkalmazzon senkin, az enyémek meg sem próbálják, ha más próbálkozik velük, kérdés nélkül lököm el. Másrészt a kutya azért a lábadon "gyakorol", mert az alattvalói feletti tulajdonjogát fejezi ki így.

2014. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem utánozza, hanem dominálja a másikat. A szukák kutyák így fejezik ki a dominanciájukat. Természetesen ne hagyd neki!
2014. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kan tudatosítja a szukában, hogy előtte van a rangsorban, a szuka meg téged dominál le.... Tessék keményen letiltani és helyre tenni az alá-fölé rendeltségi viszonyokat.
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de miért csak akkor csinálja ha találkozik ezzel a kutyával? most egy fél éve nem volt vele, eszébe nem jut iet csinálni.
2014. jan. 27. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kutyád azt üzeni neked:

"Erősebb és jobb vagyok nálad, én vagyok a rangsorban fölötted, most jól megalázlak mindenki szeme láttára, pór alattvalóm!"


A hágó mozdulat kihívást is jelentenek a gazdának is, szemtelenség, amiről le kell tiltani.

Mennyi idős a szuka? Mert ha olyan 0,5-1 éves körül van, akkor azért csinálja mert kamaszodik, feszegeti a határait, mint a rossz tinik.

2014. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem utánzás.

A kan ledominálta a szukát, a szuka pedig rögtön ment megmutatni, hogy ok, hogy a kan rangban fölötte van, de neki is van ám alárendeltje.

2014. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 éves.
2014. jan. 28. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!