Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti pórázzal vagy nélküle...

Ti pórázzal vagy nélküle sétáltatjátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Én most kezdem a kutyámat rászoktatni a póráz nélküli sétára.

2014. jan. 27. 15:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Faluba pórázzal,mezőn,erdőbe pórázs nélkül :)
2014. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én pórázzal.
2014. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Pórázzal megyünk ki azokra a területekre, ahol el szoktuk őket engedni. Illetve ahol lehet, ott az egyikőjük néha póráz nélkül jön.
2014. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

pórázon. van a lakótelepen több nagyobb zöld terület, de a tömbök mellett közvetlen nem engedem el, mert oda előszeretettel szórnak ki kajákat. Van egy kosárlabda pálya,és az mellett egy nagy placc, ott szokta minden kutyás elengedni a kutyáját, mert nincs autó út a közvetlen közelében (csak egy ritkán használt bicikli út) viszont minden irányban jól el lehet látni, így ha idegen kutya jön hamarabb megtudjuk fogni a játszó kutyákat minthogy ők észrevennék (a terület egy része meg patakkal tuloldalán kertesházakkal határolt így arra sincsen gond)


de mivel volt már rá példa hogy több kutyát orvoshoz vittek, így amíg idáig el nem érünk, addig pórázon van

2014. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Óvatosan,mert büntetik.Nálam helyzet függő.Városban póráz,késő este,vagy külterületen póráz nélkül.De teljesen behívható,illetve lábnál jön.
2014. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Pórázzal, ez egyértelmű. Egyik kutyám nem behívható és nagyon kicsi. A másik közepes, de kóbor múltja van és különben is, egy 100%-ig szófogadó, jól nevelt kutya is sokkot kaphat bármitől (pl. karambol az utcában) és világgá szaladhat. Nekem a biztonságuk a legfontosabb.
2014. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Általában póráz nélkül. Belvárosban, iskola-óvoda mellett, meg ilyen helyeken veszem pórázra. Behívható, nem felevős, szociális kutya.
2014. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Legtöbbször szabadon a Duna parton, kertvárosban, lakótelepen.

Ha közlekedünk tempósan és haladni is akarok, akkor sokat láb mellett pórázon, közben kap időt szabadon is dolgát intézni.

Sötétben újabban az utcákban flexin

2014. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Pórázzal. Ha kiértünk a közeli placcra, akkor elengedem. Nagy testű, sokakban félelmet kelt, mert kockafejű, ebből azonnal azt gondolják, hogy harcikutya. Csak ezért fogom meg, hiába jól nevelt. Nincs kedvem minden hülyével vitatkozni, már elfáradtam.
2014. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Falun lakom, de van több parkos terület, ott mindig el van engedve, illetve ha onnan kimegyünk, sokszor olyankor sem rakom rá a pórázt, mert behívható és kevés az autó. Ha meg jön egy, odahívom és lábnál jön tovább, míg el nem megy az autó, aztán szabadon jön. De olyankor is, ha nincs rajta a póráz és az utcán megyünk, sokszor magától beáll mögém 1 méterre követő-pózba. :D Viszont ha kutya jön, rögtön pórázra veszem.


Úgy figyeltem meg, hogy minél idősebb és okosabb, annál kevesebbet használom a pórázt. :) Most múlt 10 hónapos.

2014. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!