Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf vagy prey mellé minden...

Barf vagy prey mellé minden képen muszáj kiegészítőket adni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Ha etetsz halat is, akkor pl a lazacolaj nem kell.

Ha pedig porcot is kap a kutya (pl marhagége), akkor meg nem kell az ízületerősítő (kivéve, ha extrém terhelésnek van kitéve a kutya, pl frizbizik).

Én azért almaecetet időnként adok, meg a só sem árt. Az is nagyon fontos, hogy belsőséget is kapjon a kutya.

2014. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sóhoz még annyit, hogy azt nem rendszeresen kap, hanem mondjuk kéthetente egy kicsit.
2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én PREY szerint etetek. Nem tudom mi számít kiegészítőnek, ha a hús és a belsőség az alap és minden más kieg akkor szoktam nekik adni tojást, kefirt, joghurtot, almaecetet zöldkagylót, most kapnak pluszba ilyen csalán kamilla mixet is.


Persze ezeket nem folyamatosan hanem hetente kéthetente egyszer. az almaecetett gyakrabban a zöldkagylót meg ezt a csalános bigyót kúraszerűen.


De amúgy maga a PREY modell azt mondja hogy nem kell mellé semilyen kiegészítő.

2014. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!