Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máj okozhat hasmenést kutyánál...

Máj okozhat hasmenést kutyánál? Persze nem nyersen kapta.

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 07:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pont az okozza, hogy nem nyersen kapta! (Kiv. ha sertés!)
2014. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzászokva, és egyszerre viszonylag nagyobb mennyiséget kap, ez mondjuk egy 10 kg-os kutyánál 10 dkg akkor okozhat. Ebben az esetben mindegy hogy nyersen, vagy főve kapja nagyon esélyes hogy meghajtja a kutyát.
2014. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De lehet más baja? 50kg a kutya a máj úgy 2kg volt. Reggel/este felezve. Korábban nem evett még májat. Van itthon neki való hasfogo gyogyszer
2014. jan. 29. 07:37
 4/15 anonim ***** válasza:

szia!


Az enyém pl. egyáltalán nem bírja, hány tőle. Akár főtt, akár nyers.

Van olyan, hogy egy ételt nem bír a kutya. Embereknél is van ilyen.

én nem adok azóta neki májat, és meg van oldva a probléma :):

2014. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hajnal 4kor ugatta az ajtót...azt hittem van ott valaki...pedig csak jelezte hogy gond van...olyan aranyos volt, úgy szégyelte magát...
2014. jan. 29. 08:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, nyugi. Én most tartanék egy koplalós napot neki, 2 kg az rengeteg. Egy 50 kg-os kutyának a heti adagja 50 dkg, most kb egy havi adagot betolt egyszerre szegény, nem csoda hogy fosik. Ha megeszi akkor esetleg kínáld meg egy banánnal. De a legjobb az lenne ha csak simán koplalna és kitisztulna a szervezete. Szerintem egyszerre max 25 dkg-ot adj neki legközelebb heti 2x. De egy ideig most kerűld. Egyszer az enyém is bezabált belőlle, nem figyeltem belógott a konyhába és a 4 kutya adagját betolta. Egy napig fosott mint atom, de utánna nem volt gond.
2014. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A banánt imádja
2014. jan. 29. 08:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Hú én úgy tudom hogy a máj csak nyersen okoz problémát, nekem ha elszámolom akkor okoz is hasmenést(nekem nyersen kapja), de főzve azthiszem inkább megfogja a hasát. Bár a két kiló nagyon sok az már simán okozhat hasmenést.
2014. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendszeresen fozok neki vadhust, a májat kaptuk, olyan boldogan falta:)

Többet nem probalkozunk vele:)

2014. jan. 29. 08:51
 10/15 Firestorm ***** válasza:
Enyémnek is ment a hasa tőle,ahogy a csonttól is.Ha valami ilyen új ételt kap meghajtja,aztán szépen hozzászokik a szervezete és elmúlik a gond :)
2014. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!