Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyinek kell lenni egy 3...

Mennyinek kell lenni egy 3 hónapos Yorkinak a súlya? És kb mennyit tesz rá a szőre? Negatív komment nem érdekel!

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És kaptál törzskönyvet ettől az ismerős tenyésztőtől ennyi pénzért?

Mert szerintem nem tenyésztő aki azzal kezdi, hogy ha nem tetszik a mérete vidd vissza nyugodtan. Lehet ő már sejti, hogy valami probléma van a kicsikkel.

2014. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem yorkim van, de nem emlékszem, hogy súlyban mennyi volt 3 hónaposan.


Az viszont igaz,hogy a kutyák kb. 1 éves koruk után kezdenek erősödni, addig előfordul, hogy túlságosan vékonynak tűnhet.


Amennyiben rendesen eszik - nincs elől hagyva a kajája 0-24 óráig - láthatóan is életvidám a súlya miatt nem kell aggódni.

2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen kaptam és azért mondta mivel nagyon régóta ismerjük már egymást! És azért ajánlotta fel hogy ne aggodalmaskodjunk feleslegessen. És ha vissza venné a kicsit akkor magának megtartaná és ivartalanítaná!! És nagyon jó vérvonalakkal rendelkeznek a kiskutya felmenői!! Ő is azt mondta hogy még sokat fog nőni és nem kell megijednünk! És mint már irtam azért kérdeztem meg itt mert más véleményekre is kiváncsi vagyok!! :) Nem pedig azért mert nem bizok a tenyésztőbe akitől vettük a kiskutyát!!
2014. jan. 29. 15:15
 14/20 A kérdező kommentje:
Nincs elötte még a kajás tálkája sem egésznap csak épp amikor eszik és mikor befejezte akkor veszük el elöle!! Csak víz van neki egésznap! :)
2014. jan. 29. 15:22
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 12 hetes yorkie jó ha van legalább 1 kiló ahhoz, hogy normál méretű legyen felnőtt korára. Mennyit nyom a kicsi most?
2014. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

Dehogyis...a yorki felső súlyhatára 3 kiló.

Ha a kutya felnőtt korára pl. 2 kg-ra lesz,akkor nem lehet 3 hósan 1 kiló.Kicsit abszurd lenne.

2014. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A 2 kiló a normál súlynak igen-igen alsó határa.... Van, ahol a 2,5 kg alatti kutyák nem tenyészthetőek, véleményem szerint igen helyesen......
2014. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sosem felejtem el, amit Radvánszky Katalin írt a fajtabemutatóban a 85 dekás felnőtt yorkiera: szerinte ennyi a normál súlya egy kb. 8 hetes kölyöknek.....
2014. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Szia Kedves Kérdező! Amikor elhoztuk a kis Yorkinkat 8 hetesen 85 dkg volt. Most 4 hónapos 1.4 kg. Egy felnőtt Yorki a standard szerint kb. 3 kg. Szerintem ne aggódj minden rendben van.
2014. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
3 hónaposan szerintem teljesen normális,hogy nincs 1kg.
2014. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!