Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. A kutyám ( puli) ma...

S. O. S. A kutyám ( puli) ma reggel megevett egy tábla (50g) 40 % os kakaótartalmú csokit. Nagypapám nem tudta, hogy nem ehet. Már felhívtuk az állatorvost, adtunk neki sós langyos vizet is, de nem hányta ki. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 13:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%
veszett lett el kel altatni!
2014. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Csessze meg minden idióta, aki lepontoz. Jelentkezzen már az, akinek ez a mániája, légyszi!
2014. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Firestorm ***** válasza:
100%
Ismerős dolog a lepontozás :D Én is valakinek a hobbyja vagyok.
2014. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
76%
Engem is lepontoznak folyton, de már észre sem veszem annyira leszarom.
2014. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Akiteki ***** válasza:
74%
Annyi baja lesz, hogy kevesebb jut Neked. :)
2014. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Persze, letojom, de mikor a lehető legártatlanabb dolgokért is nyomják a mínuszt, az már sírnivaló.

A múltkor beírtam valahova, hogy mennyire sz^r dolog a kutyát kihajítani az autóból, ezzel halálra ítélve. Nullszázalékos lett a kommentem.

Szerintem az emberek nem tudnak olvasni.

2014. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

előttem már 100% leírták, de szerintem talán inkább szorulása lesz, max:)


Hogy a pontozás mi a bánatos nyavajáért van nem tudom, de aki itt föltesz egy kérdés, vélelmezem, hogy tud olvasni, uram bocsá' még értelmezni is, tehát mint a fenti kérdező is nagy valószínüséggel jó tanácsot/tanácsokat kapott.


Aki van olyan idióta - sajnos akad bőven - hogy a hülye kérdésére értelmes választ vár és még neki áll följebb ha válaszolnak azzal nem tudok mit kezdeni.


Aki lepontozással üti agyon az idejét annak javaslom sűrgősen keresse föl háziorvosát.

2014. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hasmenése lesz de nagyon. Egyszer az én foxim is hozzájutott egy táblához. Gyakorlatilag fehér hasmenése volt egy napig, eléggé rosszul volt, de túlélte.
2014. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki érdemben tudott segíteni válaszával. A lepontozást sajnálom, én nem nagyon használom ez oldalt, így pontozni, vagy lepontozni sem tudok. Üdv mindenkinek
2014. jan. 29. 15:48
 20/20 A kérdező kommentje:
Aki szerint pedig veszett, és el kell altatni, annak üzenem, hogy menjen ki egy kicsit a szabadba és élvezze a friss levegőt :)
2014. jan. 29. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!